Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Wino bananowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam mały kłopot bo nie wiem co mam zrobić zebrało mi się osadu tak z 3cm w bance 5l a ja już raz czyściłem osad i nie wiem czy znów zlewać z osadu bo jeszcze bulgota co 7sekund. Z góry dzięki za odpowiedz
:pijemy:
Hmm, a jak byś tak zdradził tajemnicę na temat tego wina, bo jak na razie wiadomo że ono jest z bananów i że w damie 5 litrowej, aby coś Ci napisać trzeba wiedzieć więcej, kiedy je nastawiono, co poza bananami dawałeś, jak postępowałeś z bananami, Jakie jest blg (pomiar cukromierzem), po prostu opisz co i jak robiłeś :niewiem:.
okey ale nic nie mogę znalesc :/ czy mógłbym prosić o odpowiedz albo podesłanie linka żebym mógł przeczytać co i jak bo tam za dużo tego i nie mogę tego jakoś ogarnąć

Proszę poprawić pisownię - TWA
Nastawione jest 1 grudnia z tego co przeczytale to po 10 dniach trzeba przelać znaczy wywalić osady. Tak zrobiłem dolałem soku bananowego bo miało okropny smak i śmierdziało drożdżami ( to z tym sokiem tez przeczytałem na necie ) blg jeszcze nie robiłem bo boje się je otwierać ze szlak je trafi dodałem do nich wiadomka drożdże korę cynamonu i jednego goździka na próbę teraz mam doży osad zdaje mi się ze to po tym soku ale nie jestem pewny aaaaa i bym zapomniał ono dalej buzuj widać bąbelki normalnie jak idą tak pomyślałem zęby zostawić je aż się uspokoi dlatego pytam. :)
(18-12-2017, 19:03)Tehaciusz napisał(a): [ -> ].... przeczytale ............ wiadomka .... doży ............... tak pomyślałem zęby zostawić

Hmmmm.
Bardzo uprzejmie proszę, popraw swoja pisownię, bo Ci zęby nie pomogą. Mod.
Nie chce być chamem ale wal się !!! Człowiek się pomyli albo źle napisał a ty już. :tylek:
Nieładnie.

Tak na wszelki wypadek, przeczytaj jeszcze raz Regulamin Forum.