Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Sprzedam DEREŃ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Sprzedam owoce derenia jadalnego.

Owoce są jeszcze niedojrzałe, ale już teraz robię listę, żeby od razu po zbiorze można było je wysłać. W Krakowie możliwy odbiór osobisty.

Cena 20zł/kg.
Przesyłka (kurier) 17zł.
Jestem chętny na 2-3kg.
Dereń jest już dojrzały i zaczynam zbierać.
Dereń
Witam,

jestem zainteresowana kupnem - proszę o podanie numeru telefonu w sprawie kontaktu.

Pozdrawiam,

Agnieszka

aba@poczta.onet.pl
tel: 501 161 562
Owoce fajnie dojrzewają. Od dzisiaj cena 18zł/kg.

[attachment=28062]

Owoce są doskonale dojrzałe. To już ostatnie dni. Kto jeszcze chce, musi się śpieszyć.
(06-09-2014, 16:08)Wojan napisał(a): [ -> ]Owoce są doskonale dojrzałe.. Kto jeszcze chce, musi się śpieszyć.

Się pospieszyłem i owocki już w kąpieli...
Polecam, bo ładnie dojrzałe i dorodne... no właśnie co? Jagody? Śliweczki? ..............?
Ja również przygarnęłam odrobinę czerwonego pięknie dojrzałego derenia. Królowa nalewek nastawiona! :)
Elo
Czy jest szansa jeszcze na zakup?? Uchowało się co nieco??
Derenia na drzewkach już nie ma.

Mam natomiast trochę zamrożonego i chciałbym się go "pozbyć"...
Oferta aktualna do jutra. We wtorek wyciągam i robię wino, bo potrzebuję miejsca w zamrażalniku.
Tak jak w zeszłym roku sprzedam owoce derenia jadalnego.

1 kg - 5 kg - cena 20 zł/kg
>5 kg - cena 17 zł/kg

W Krakowie możliwy odbiór osobisty.
Kurier 17zł.
Od dzisiaj cena 18zł/kg.

Powyżej 5kg - 15zł/kg.

Dereń 2015
Derenia jest w tym roku naprawdę dużo.
Kilka odmian. W pełni dojrzały (zbierany z ziemi po strząśnięciu z drzewa). Nie mam już miejsca w zamrażalniku a nalewkę na potrzeby własne już nastawiłem.

Sprzedam pilnie.
Dereń
Poproszę 5 kg. Jakie masz odmiany?
Odmian, niestety nie znam, bo nie ja sadzilem. Wszystkie sa czerwone (lub gdy mocno dojrzale, prawie czarne) i w roznych ksztaltach i wielkosci.

W razie pytan - tel. 503 57 10 50
Zamawiam 3 kg derenia.

Stanley
Owoce otrzymałem w bardzo dobrym stanie.
Mam! 15 kg. Rewelacja. Dojrzałe, prawie czarne, aromat na cały dom. Ale będzie dereniówka. Dziękuję!
Poproszę 6 kg.
To już ostatnie chwile aby cieszyć się jedną z najlepszych nalewek (dla wielu najlepszą) Dereniówka 2015.
Owoce są super extra dojrzałe i już się obsupują.
Przesyłka dotarła, dziękuję.
Można jeszcze kupić ? Jaka jest cena na wyprzedaży i jak z jakością ? :-)
(20-08-2015, 21:43)Wojan napisał(a): [ -> ]Od dzisiaj cena 18zł/kg.

Powyżej 5kg - 15zł/kg.

Dereń 2015
(08-09-2015, 17:36)R0MAN napisał(a): [ -> ]Można jeszcze kupić ? Jaka jest cena na wyprzedaży i jak z jakością ? :-)

Można. Owoce sa bardzo dojrzałe. To już naprawdę ostatnie kilka dni.
Stron: 1 2 3 4