Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Zamykanie wątków trolli i reklamiarzy jest bez sensu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
... ponieważ nie blokuje im PW ani email.
Jeśli jestem zainteresowany produktem to i tak "złapię kontakt" - vide: http://wino.org.pl/forum/Thread-Sprzedam...ro%C5%9Bli
Wypowiadam się za siebie, zwykle w podobnych sytuacjach "usuwam spamera".
Tu początkowo wydawało się, że będzie inaczej. Jednak wyszło jak zwykle.
Proponuję więc od razu usuwać.
Przy kolejnej rejestracji "może" się zastanowią.
Usunąć zawsze można i z tym jest najmniej roboty.
Staram się każdemu dać szansę na poprawę.
W tym cytowanym przez Henia, gościu nie skorzystał, ale w tym drugim przypadku, o nicku Owoce.dzikie, może SWiMP zarobi parę groszy.
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, a mianowicie ktoś rejestruje się i ładnie nas wita w e właściwym temacie, nic nie pisze przez dłuższy czas, a nagle pisze posta z linkiem do reklamy itp.
(15-08-2018, 07:51)drajla napisał(a): [ -> ]......
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, a mianowicie ktoś rejestruje się i ładnie nas wita w e właściwym temacie, nic nie pisze przez dłuższy czas, a nagle pisze posta z linkiem do reklamy itp.
I po to jest cały Zespół Moderatorski żeby natentychmiast takiego posłać w p......rzestrzeń daleką.
(15-08-2018, 10:38)tata1959 napisał(a): [ -> ]I po to jest cały Zespół Moderatorski żeby natentychmiast takiego posłać w p......rzestrzeń daleką.
Wola Cesarza jest dla  Z.M. rozkazem. :nie_powiem: :nie_powiem:
(14-08-2018, 22:18)Erikos napisał(a): [ -> ]Wypowiadam się za siebie, zwykle w podobnych sytuacjach "usuwam spamera".
Tu początkowo wydawało się, że będzie inaczej. Jednak wyszło jak zwykle.
Proponuję więc od razu usuwać.
Przy kolejnej rejestracji "może" się zastanowią.

Ja też tak robiłem.