Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Zostałem zalogowany jako ktoś inny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Odpalam dzisiaj forum, patrzę, a ja jestem od razu zalogowany na forum jako użytkownik "mariuszek"! Można wiedzieć, jak to jest możliwe i co się właściwie stało?
Prześlij jakiś zrzut ekranu. Popatrzę w logi.
Poszło na PW.
W ciągu ostatnich dwóch dni też miałem dwukrotnie podobny problem.
Za każdym razem byłem wylogowany, a zalogowało mnie jako innego użytkownika.
Zezut ekranu przesłałem na PW.
Pozdrawiam
Znów to samo. Przy czym w rzeczywistości nie jestem zalogowany.
Me too.
Wszyscy jesteśmy mariuszkami...
Tak samo jak wyżej ,zalogowany jako "mariuszek"
(12-12-2018, 13:43)Lemoniadowy Joe napisał(a): [ -> ]Me too.
Wszyscy jesteśmy mariuszkami...

Ooooo! Witaj Orwellu! Miło widzieć.

Ja jakoś nie jestem mariuszkiem. Mam PeHa (zapewne 5 i pół).
Ja też nie.
Błąd jest w wyświetlaniu tego pola, bo faktycznie jesteście zalogowani na swoje konta.
Zresztą PW dostaję od was a nie od mariuszka.
Mariuszek ma otwartą stronę forum cały czas, co jest podejrzane.
Wczoraj wieczorem:
"Witaj, mariuszek. Ostatnia wizyta: Dzisiaj, 00:52"
Czyli w międzyczasie chyba się logował.
(12-12-2018, 17:50)kilis napisał(a): [ -> ]...Mariuszek ma otwartą stronę forum cały czas, co jest podejrzane.

Mariuszek - "Spędzony czas online: 1 Rok, 8 Miesięcy, 3 Tygodni, 4 Dni, 3 Godzin, 13 Sekund"
To niemożliwe bo nowe forum mamy jakoś 2 lata i od wtedy silnik zaczął zliczać ten czas.
Bez zmian...
W sumie, nawet idzie się przyzwyczaić do mariuszka.
Może by jakim antywirem popsikać... na wszelki wypadek.
Muchozolem proponuję :D

Ja dziś też byłem mariuszkiem.
Wyczyściłem stare sesje w mybb_session, ale zalogował się znowu. Tzn ma cały czas otwarty komp z sesją na forum.
IP poprawne polskie.
Przy okazji wywaliłem ponad 3000 starych sesji.
Zobaczymy co dalej.
Napisz mu maila, że testowo go usuwasz z forum. Usuń go - zapisując jego dane.
Zobaczymy czy użytkownicy zaczną być kamilkiem albo justynką. Jeżeli tak: mariuszek niczemu winny i można go przywrócić (szukając problemu gdzie indziej); jeżeli nie: rozwiązaniem było usuniecie problemu (czyt. mariuszka)

Pozdrawiam
Aż tak to nie ma co, za dużo ma postów.
Zablokuję konto na parę minut, albo IP.
Paweł ostatnio - dokładnie z datą posta Piotra - była aktualizacja...
Ale nie myBB, może wordpressa.
W każdym razie nie ma już sesji mariuszka na stałe.
Zobaczymy czy komuś się objawi. Problem był nie tylko z nim.

(14-12-2018, 09:17)kilis napisał(a): [ -> ]W każdym razie nie ma już sesji mariuszka na stałe.
Zobaczymy czy komuś się objawi.
Już jest.
(16-12-2018, 09:59)drajla napisał(a): [ -> ]
(14-12-2018, 09:17)kilis napisał(a): [ -> ]W każdym razie nie ma już sesji mariuszka na stałe.
Zobaczymy czy komuś się objawi.
Już jest.

Twardziel z tego mariuszka, mam i ja
[attachment=29160]
Szukajka mówi, że Mariuszek nie napisał żadnego posta, chociaż w rzeczywistości napisał ich prawie 1000.
https://screenshots.firefox.com/JMnQ3i5E...ino.org.pl
To jest IP, z którego jest teraz zalogowany a nie napisał jakiegoś posta.
Po przeczytaniu dwóch ostatnich postów, prawie się posikałem ze śmiechu!

Dzięki ;)
Je też :D, bo Majerotto pokazał się użytkownikowi deko. Sprawdzę czy usunięcie konta pomoże.
https://imgur.com/HQcHKQs
killis - lepiej nie usuwać konta bo potem mogą być problemy z jego przywróceniem.

Proponuje zrobić jeszcze taki test: jak już ktoś zauważy, że jest "zalogowany na innego użytkownika" to proszę by np. wszedł do sekcji "Panel użytkownika" w celu inspekcji prezentowanych tam danych (nawa użytkownika, adres email, liczba postów i data rejestracji). Można też przejrzeć listę wiadomości prywatnych. Wtedy będziemy mieć pewność czy rzeczywiście dany użytkownik został zalogowany na innego użytkownika, czy też tylko jest problem z wyświetlaniem nazwy użytkownika; tak jak wskazał killis w jednym z wcześniejszych postów. Killis też wskazał, że otrzymał wiadomośći PW od "prawdziwych" użytkowników a nie od np. "mariuszka".
Stron: 1 2