Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: WIELKIE XII RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(06-09-2019, 06:54)tata1959 napisał(a): [ -> ]Zbyszku - skoro to jest PIWO 

http://wino.org.pl/forum/Thread-Sprawdzo...#pid389284
(05-09-2019, 16:37)von Vinentropp napisał(a): [ -> ]Wpłać jak Ci będzie wygodnie.

Rozumiem, że domek poklepany?

Rezerwacja zrobiona, zrzuta zlotowa poszła przelewem.

Z dodawania bardzo dobry ;)
(07-09-2019, 08:11)Boullii napisał(a): [ -> ]Monika co do serków wędzonych to właśnie wędzę oscypki na zlot.

:slinka: :slinka: :slinka:
Romku, cieszę się że podobnie jak nam udało Wam się wszystko ogarnąć i będziecie.
Przynajmniej jakiegoś dobrego wina się napiję.
Jarku też się chętnie napiję, tym bardziej, że na swoje nie mogę liczyć, nawet nie wiem czy dam radę dzisiaj coś rozlać, no i na siarkowanie już za późno.
Może będę zmuszony zabrać to co stoi na regale :mad:

[Obrazek: b55749927a925cf6med.jpg]
Przywieź balon, czy beczkę, czy w czymkolwiek to masz. Rozlejemy na miejscu :pijemy: . A siarka niepotrzebna.
Zaczęłam szykować nalewki na konkursy i z ilości wszystkich konkursów totalnie zgłupiałam ile mogę i jakiego rodzaju wystawić. Mózg mi się chyba lasuje ze zmęczenia.  

Czy ja dobrze liczę poniżej? 

Ogólnopolski konkurs (szanowna komisja w sobotę) - 2 owocowe + 2 inne
Konkurs cysorski (czwartek wieczór) - 2 bez znaczenia jaki rodzaj
Królowa łąk i pól (czwartek wieczór) - 2 ziołowe
---------------------------------------
Razem: 8 sztuk

A tak na marginesie, jak ktoś jedzie przez Warszawę lub rusza z Katowic w czwartek ale tak aby zdążyć  na wieczorne konkursy oraz jest gotów zabrać kilka buteleczek ode mnie, to proszę o kontakt na PW. Co raz bardziej się zapowiada , że dotrę tego dnia do Wysowej bardzo późno.
(08-09-2019, 09:16)GENERAL AIDID napisał(a): [ -> ]Przywieź balon, czy beczkę, czy w czymkolwiek to masz. Rozlejemy na miejscu :pijemy: . A siarka niepotrzebna.

Melduję, że balony nie wchodzą do bagażnika

[Obrazek: 05106c7913bee1c7med.jpg]

Beczułka wchodzi bez problemu, ale suchuteńka, ani kropli w środku :mad:

[Obrazek: 28639e4f97cd6477med.jpg]
(30-08-2019, 10:24)GENERAL AIDID napisał(a): [ -> ]Monika, poczekaj, jak trzeba będzie wynajmować stadion narodowy na zlot. To dopiero będzie małokameralnie.

(08-09-2019, 10:41)Dziadek2 napisał(a): [ -> ]
(08-09-2019, 09:16)GENERAL AIDID napisał(a): [ -> ]Przywieź balon, czy beczkę, czy w czymkolwiek to masz. Rozlejemy na miejscu :pijemy: . A siarka niepotrzebna.

Melduję, że balony nie wchodzą do bagażnika

Beczułka wchodzi bez problemu, ale suchuteńka, ani kropli w środku :mad:

To z balona do beczki, a potem beczka do bagażnika. Problem rozwiązany. :diabelek:
Na Statoilu można wynająć przyczepę. Wejdą wszystkie 3 balony.
A mówiłem Tosi, może zamiast jechać, siądziemy w lochu przy tych balonach ;) , ale się uparła, a teraz przez te balony może w aucie dla niej miejsca zabraknąć :nie_powiem: :glupek:
Roman jednak weź Tosię. Hoćby na hol;););)
No dobra, idę myć butelki....

Cytat:Romek a już miałem tam pojechać do Was i Wam "naplompać". 
Heniu, to włączać kompresor, czy podjedziesz....... ;)
Podzielmy jednak trasę i spotkajmy się w Wysowej. Włączaj więc, ale wiedz, że kibicujemy ;)
(08-09-2019, 08:39)Dziadek2 napisał(a): [ -> ]Może będę zmuszony zabrać to co stoi na regale :mad:

[Obrazek: b55749927a925cf6med.jpg]

Te na pierwszym planie na pewno lepsze ale weź jednak te z drugiego planu ;)
I jakieś krople lecznicze 70+ :)
Co to jest 70+? Miałeś na myśli 500+ , chyba...
(06-09-2019, 20:57)GENERAL AIDID napisał(a): [ -> ]........ a Gayo Aceh manual brew wchodzi w grę? ...  
Niestety w grę wchodzi tylko TRUNG NGUYEN S
Aha, no ooookeeej...
(07-09-2019, 21:55)Erikos napisał(a): [ -> ]...
Przynajmniej jakiegoś dobrego wina się napiję.

A to swoje już wypiłeś?

Nadaje z Małej polany, domek 10A.
(08-09-2019, 18:49)zbynekkk napisał(a): [ -> ]...A to swoje już wypiłeś?
W większości sprzedałem :D
Służę własnym. ;-)
(08-09-2019, 18:03)GENERAL AIDID napisał(a): [ -> ]Co to jest 70+? Miałeś na myśli 500+ , chyba...

Pewnie o ekstrakt chodzi ;) , ale też w beczce, toć to środek sezonu......

[Obrazek: 243afd3dbb2e77b3med.jpg]
A ja wiem o jakich kropelkach 70+ mowa. Znam Romanową apteczkę podręczną :). Nie raz już mnie leczyła przed południem dnia następnego , hehehehe.
(08-09-2019, 18:58)zbynekkk napisał(a): [ -> ]Służę własnym. ;-)
Także na Twoje liczę :lol:
Melduję się na miejscu. Dla nas XII RYKOWISKO już się rozpoczęło. Jak przystało na zlot winiarzy, wieczór rozpoczynamy od białego gronowego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12