Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: IX Potyczki Młyńskie - Gostomia 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Piotr przywiezie keg cydru.
Marku, zapytaj jakie końcówki/głowice ma w tym kegu aby na miejscu było jak z tego rozlać.
Keg Cornelius.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
(10-06-2019, 21:57)Erikos napisał(a): [ -> ]Maćku, wiem, że to pewnie "zgrzeszymy" :D ale damy radę też butelkowym koncerniakom.

Pewnie, że damy radę. Jednakże jest jeszcze chwila czasu i mam wstępne info od Kasi, że może będzie lepiej niż koncern...
Aktualizacja listy uczestników.
Niestety pomimo chęci nie dotrę. Bawcie się dobrze
Cześć kochani,
Straaaasznie żałuję , że w tym roku raczej nie dotrę/nie dotrzemy do Gostomii. Tym razem wybrałam karierę artystyczną :-) - statystuję w spektaklu poznańskiego Teatru Wielkiego w operze "Paria" Moniuszki w reżyserii Anglika, Grahama Vicka. Dość niestandardowy projekt - spektakle (tylko dwa - 28 i 30 czerwca) odbywać się będą w hali sportowej Arena. I generalnie będzie nietypowo. Myślę, że ciekawie. Serdecznie wszystkich zapraszam!
Niestety, już nam zapowiedzieli, że w długi weekend nie wolno nam wyjeżdżać, bo będą próby (chociaż sytuacja jest dynamiczna, i jeżeli się okaże, że jednak nie, to może się wybierzemy). Jakby co, to zwalniam pokój w Pałacyku.
Bawcie się dobrze i wypijcie nasze zdrowie!

Hanka
Haniu, prawdziwa kultura to będzie w Gostomii.

Tego nie kwestionuję absolutnie :-)
Więc rzuć to w diabły.

Z przykrością...
Nie nie odwołuję,
Po prostu będziemy jakoś w piątek,
Jak zwykle... lekko po północy pewnie?
My na jeden dzień/noc czwartek i piątek.
Nie napisałam na przelewie i wyszlo tak przedziwnie ? na liście wpłat
Powinno być :
Ja, Tomek i dziecię 3x140 zł
Feta i oscypki gotowe.
(10-06-2019, 20:55)!!maciek19660714 napisał(a): [ -> ]Ponawiam prośbę dotyczącą piwa. Mianowicie gdyby ktoś miał w zasięgu jakiś browar rzemieślniczy, a jeszcze lepiej kraftowy... niech da znać. Robimy wszystko aby nie skończyć z piwem butelkowym ale ciężko jest...

(11-06-2019, 22:10)maciek19660714 napisał(a): [ -> ]
(10-06-2019, 21:57)Erikos napisał(a): [ -> ]Maćku, wiem, że to pewnie "zgrzeszymy" :D  ale damy radę też butelkowym koncerniakom.

Pewnie, że damy radę. Jednakże jest jeszcze chwila czasu i mam wstępne info od Kasi, że może będzie lepiej niż koncern...

Będzie dobre piwo! Oraz cydr!

Przekazuję też informację, że mięso aktualnie, podlega procesowi wędzenia!

Składniki na wyborny, jak zwykle żurek, także przybędą!

Niniejszym!  WIELKIE PODZIĘKOWANIA za pomoc w organizacji zlotu!
(18-06-2019, 00:44)Berenika napisał(a): [ -> ]My na jeden dzień/noc czwartek i piątek.
Nie napisałam na przelewie i wyszlo tak przedziwnie ? na liście wpłat
Powinno być :
Ja, Tomek i dziecię 3x140 zł

Wszystko jasne.
Znowu żuuuuuuurek :placze:
Może jakieś wyzwanie. Po barszczu z Ukrainki w Wysowej podniebienie mam połechtane  :D .
Niestety, książka kucharska nie zadeklarowała swej obecności w Gostomii.
Zbynek nie marudź niech żurek będzie, wszak jest już bez marchewki, więc nie ma się co czepiać.
A tak na poważnie będzie jakiś chleb? Mam dżem ze świni i nie wiem czy brać?
Będzie chleb.
A może pomidorowa?
Nie trzeba zapraszać książki kucharskiej i kartofli nie będę musiał obierać  :D
Książką kucharską był Tata1959. OK, będzie żurek z ryżem. (Przesiewać też nie będziesz musiał....).
Ja jestem gotowy do wyjazdu.
O której obiad w czwartek?

(19-06-2019, 12:36)GENERAL AIDID napisał(a): [ -> ]Książką kucharską był Tata1959. ....
No, no. Oczywiście & Company (Zbyszko + Generał)
Stron: 1 2 3 4