Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: IX Potyczki Młyńskie - Gostomia 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Generale potrzebujesz wodę z parzenia wędlin do żurku?
Jeśli tak to zabiorę.
Wiedziałem, wiedziałem, że się w końcu książka kucharska odezwie  :D
Jakby był żurek z jakiejś kobietki ze wschodniej nacji to byłbym postawiony do wyższych celów.
A tak będę musiał ryż sortować.
Heniu a może po procesji wpadniesz i zapełnimy gar Andrzeja czymś konkretnym?
Lubię wyzwania.
Zbyszko co to za zabawa bez wyzwać zróbmy dziewczynę na kwaśno, moze być kwas szczawiowy albo zwykła kiszona?
(19-06-2019, 17:35)male napisał(a): [ -> ]O której obiad w czwartek? ...
Maciek zarezerwował na godzinę 16.
Ja dziś odebrałem chleby do "smalców i smarowideł" wszelkiej maści :jezor:
My będziemy już niedługo, za 2-3 godziny. Prosimy o odłożenie 2 porcji obiadu
(19-06-2019, 21:52)zbyszko napisał(a): [ -> ]Wiedziałem, wiedziałem, że się w końcu książka kucharska odezwie  :D
Jakby był żurek z jakiejś kobietki ze wschodniej nacji to byłbym postawiony do wyższych celów.
A tak będę musiał ryż sortować.
Heniu a może po procesji wpadniesz i zapełnimy gar Andrzeja czymś konkretnym?
Lubię wyzwania.

Może na Wysowej zgotujemy JUSZKĘ ?????, żeby pozostać przy wschodnich klimatach.......

Życzę wszystkim zlotowiczom przedniej zabawy i nie zapomnianych wrażeń.
Hej! Zlotowicze! Popiliśta się czy też zasięgu ni ma, że taka cisza? Łodezwijta się co by chociaż wiadomo było, że żyjeta.

PS. Andrzejku - JUSZKA to wyzwanie roku!
Zbyszko - ta Ty juszt się zapalił do tego pomysła. No, chybe, że jakiś białoruski przysmak zapodasz.......
Dawajcie fotki!
Łodziaki już na miejscu i dziękują za wspaniałe towarzystwo, przednie trunki (polskie) i pyszne jedzenie. Szczególne ukłony dla Gospodarzy!
Poznań także dojechał, już wczoraj,
Wielki ukłon w kierunku organizatorów i gospodarzy,
Nie mniejszy ukłon dla zlotowiczów, za przemiłą atmosferę, przyjęcie, zacne trunki i jadło.

Serdecznie pozdrawiamy
Maciej i Justynka
My również na miejscu cali i zdrowi.
Dziękuje gospodarzą za gościnę, organizatorom za włożony trud, oraz wszystkim uczestnikom za przednią zabawę.
Heniu masz rację, młyn jest poza zasięgiem.
A co do zupki to nie wiem czy ludziska byliby w stanie to zaakceptować.
Ja na wschodzie nigdy nie byłem, ale u nas popularna jest soljanka w wersji mięsnej z ziemniakami w środku.
Dziękujemy Gospodarzom oraz wszystkim zlotowiczom za doskonałą atmosferę.
Wg osobistych odczuć był to naj..., naj..., naj... zlot w Gostomi na jakim kiedykolwiek byliśmy.
Szczecin w domku.
Ja również dziękuję za te kilka dni spędzonych wśród przyjaciół. Ukłony dla Gospodarzy!
Tak! To był zlot NAJ...

Zdjęcie rodzinne. Reszta jutro bo padam z nóg po podróży...
I ja już w Oberkochen.
Gospodarzom i wszystkimi zlotowiczom serdeczne podziękowania za cudowną atmosferę.
Właściwie to za cudowną rodzinną atmosferę.
(23-06-2019, 20:13)zbyszko napisał(a): [ -> ]Heniu masz rację, młyn jest poza zasięgiem.
A co do zupki to nie wiem czy ludziska byliby w stanie to zaakceptować.
Ja na wschodzie nigdy nie byłem, ale u nas popularna jest soljanka w wersji mięsnej z ziemniakami w środku.

Zbyszku - gwoli wyjaśnienia dla czytających - juszka to w sumie zupa pieczarkowa. Można by i soliankę "zakotłować" ale o tym podyskutujemy w innym wątku.
Relacji foto ciąg dalszy:
- ze sztuką współczesną za pan brat... selfie zostało wykonane,
- rodzinka przy wspólnym stole (tenże stół, powiększony i przygotowany przez Gospodarza, był wspaniałym pomysłem!),
- rozmowy trwały godzinami więc zdarzało się... że czasami ktoś zasnął na moment,
- dyskusjom nie było końca.
Ten zlot był rzeczywiście NAJ. Czułem się jak w domu. Czas płynął wolno, dyskusjom nie było końca.
Wszystkim życzę takich zlotów, bez zasięgu, telefonów i internetu.
Za to z pysznym jedzeniem, wszelakimi trunkami, atmosferą i wspaniałymi przyjaciółmi. Dziękuję!
Bardzo  mi było miło Was wszystkich poznać. Na początku gdy wszedłem zastanawiałem się co ja tu robię z niealkoholowych cydrem i kegiem - na stole same mocne trunki. Po chwili jednak wszystko się zmieniło i poczułem się z Wami jak z bandą starych znajomych:). Serdecznie dziękuje za super czas - to było świetne doświadczenie - dużo się dowiedziałem i przede wszystkim poznałem świetnych ludzi. Do zobaczenia za rok.
Stron: 1 2 3 4