Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Kupię kosz na balon 60L
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Balony się tłuką a kosze zostają. Ja mam odwrotnie dstałem w spadku balon 60L i szukam do niego kosza. Może być wiklina może być plastik.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Poszukaj na złomowisku. Sam tak kupiłem dwa kosze.
Możesz też sam zrobić z drutu albo wikliny. Plecionka stworzył poradnik ze zdjęciami jak to zrobić.
Albo kup w sklepie budowlanym kastrę.
60 litrów, nie dość, że nieporęczny, to jeszcze nie wolno go ruszyć jak jest pełny. Wydałem z trzy sztuki. Największe jakich używam to ciut więcej jak 40 litrów. da się przestawiać i podnosić z zawartością.
Hej jeśli ktoś ma kosz po balonie 60L chętnie odkupię jeden lub dwa. Prośba o wiadomość na priv

Ja mam pod nie drewniane wózeczki na kółkach :) a do przyspieszania zlewania właśnie z nudów projektuję sobie windę na podnośniku śrubowym taki widlak na stałe przymocowany do ściany. :)

Z tym zlomem spoko pomysł.

Podaj w stopce swoją lokalizację, łatwiej będzie kogoś znaleźć.
Mam taki w piwnicy. Metalowa siatka i jakaś słoma w środku. Oryginalnie po balonie 54L ale 60 spokojnie wejdzie. Jeśli Ci pasuje to daj znać, zrobię zdjęcia. W Łodzi bywam często.