Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Banita
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję Banicie przyznać funkcję moda.

Wszyscy doskonale wiedzą, że Heniek postanowił wrócić na forum, a jego wiedza i doświadczenie będą nam bardzo pomocne.

Wszyscy wiedzą o powodach rezygnacji. Wygląda na to, że ustąpiły.

Bardzo Was proszę, schowajcie urazy i małostkowość, wznieście się ponad uprzedzenia i nadajcie Heniowi ponownie uprawnienia.

Ja powtórzę za emto..... skończmy z tą dziecinadą (dotyczy wszystkich stron).
Heniek jest dorosły. Zrezygnował z pełną świadomością. Mam z nim kontakt telefoniczny. Rozmawiałem z nim wielokrotnie. Proszę nie róbcie cyrku. Można być aktywnym forumowiczem nie będąc moderatorem.
I z pełną świadomością wrócił. Co bywa nieraz o wiele trudniejsze.
Bez moda nie ma dostępu do tematów organizacyjnych i technicznych w których może być bardzo pomocny.
Chyba, że można mu dać ogólne uprawnienia.

Co z Was za koledzy? Aż tak się nie lękajcie, będzie dobrze.
Mam wrażenie, że poziom forum nieco się obniżył.
Za Servatorem i Emto: dziecinada. To z jednej strony. Z drugiej brak szacunku dla samego siebie. Jak takich ludzi traktować poważnie? I jeszcze dawać im moda??? Śmiech. I jeszcze ta ksywa: banita. Banita to ktoś skazany na wygnanie. Tata skazał sam siebie...
Nie róbcie z forum brazylijskich seriali. Please!
A ja myślę, cieszmy się, że dochodzą nowi, czy nawet "nowi-starzy" forumowicze
- przynajmniej forum nie umiera
(11-02-2015, 13:53)SERVATOR napisał(a): [ -> ]Ja powtórzę za emto..... skończmy z tą dziecinadą (dotyczy wszystkich stron).
A gdzie post emto?? Kto go usunął po wypowiedzi innych?? Czyżby autor - chcesz bana emto?
Ok. sorry.
A czy zwykły użytkownik forum ma wpływ na awansowanie kogoś do stopnia moderatora? Wydaje mi się że nie, więc po co ta cała dyskusja? Niech zbiorą się władze forum czy ktoś tam za to odpowiedzialny i awansują użytkownika, który napisał jeden post i nawet nie raczył się przywitać, przedstawić i podać miejsca zamieszkania.
Frank nie wygłupiaj się. Avatar przedstawił użytkownika.;)
A może ktoś się podszywa?:D
Ktokolwiek to jest, powinien dostać rangę trolla doskonałego :)
Napisał trzy zdania a wygenerował cały nowy wątek ...