Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: rysowane etykiety na wino i miód
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wrzucam jeszcze raz, bo mi się coś pomyliło i pokasowało...

mój dobry kolega Adso narysował mi coś takiego (wg mojego projektu)

[Obrazek: mjutforumrm7.th.jpg]

i jeszcze wino:

[Obrazek: ksiceox0.th.gif]

nazwa "jaśniepani" była przed projektem i tak mi się spodobała, że przy niej pozostałem. Przyznam się, że nie wiem co z tym syceniem - pewnie chodzi o cukier... Wiecie - ja moje alkohole robię dla zabawy i przyjemności - stąd pieczęcie na butelkach i starannie robione etykiety...
A jakim sposobem cukier dostał się do miodu? Sycenie to gotowanie brzeczki. Przyjemność tworzenia nie wyklucza wiedzy. A etykiety są ok.

Skrzych

Jak juz pisałem etykiety mi sie podobają - takich klimatów na forum nie widziałem. Nadal "Jaśniepani" nie pasuje mi do Kubusia...

Krzysztof
obrazek narysowany więc niewiele można zmienić. Następny mjut będzie nosił nazwę np.: "Puchatkowy".

O syconym to myślałem w kategoriach słodki-wytrawny... Gotowałem brzeczkę czyli jest sycony?
książęce jest super - fajnie wygląda - naprawde dobra robota

Skrzych

Cytat:Wysłane przez piekamil
O syconym to myślałem w kategoriach słodki-wytrawny... Gotowałem brzeczkę czyli jest sycony?
O miodach poczytaj TUTAJ

Krzysztof

Oleńka i Maciuś

Rewelka :-)
Bardzo fajny i oryginalny pomysł :brawo:
Fajne.
Czy każda butelka będzie miała inną etykietę rysowaną ręcznie? Jak robisz kilka butelek to może da się coś takiego zrobić. To byłby czad.