Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: UWAGI PORZĄDKOWE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Skrzych

Założyłem ten temat, aby każdy mógł się pochwalić swoją wiedzą o znanych sobie sklepach z akcesoriami winiarskim.
Podstawowym wymogiem jest, aby tytuł wątku zawierał nazwę województwa i nazwę miejscowości, Np "Małopolskie-Kraków"; w treści podajemy adres sklepu i ew. asortyment.
Kolejne posty w danym wątku mogą dotyczyć tylko i wyłacznie tego sklepu - opinii o nim czy też o ewentualnych zmianach asortymentu z likwidacja włącznie.
Posty typu "Gdzie w XXX mogę kupić" czy też OT umieszczone w tej kategorii będą bezwzględnie usuwane.

Niestey - ruch w tym biznesie jest dość znaczny, o czym mozemy się przekonać studiując adresy winiarskie na http://www.old.wino.org.pl - wiekszość sklepów tam wymienionych nie istnieje lub zmienilo branżę.

Tak więc - do dzieła!
Proponuje rowniez zamieszczac info o sezonowosci sklepu. Zdecydowana wiekszosc sklepow, jakie znam - to stoiska sezonowe w supermarketach. Gdy mija lata, bieda.

Skrzych

Ze względu na bałagan wkradający sie powoli w nasz wykaz chciałbym zmienić nieco organizację tematów:
Tematów będzie 16 i każdy bedzie nosić nazwę województwa. Kolejne sklepy dopisujecie w danym województwie jako temat postu dając nazwę miejscowości.
Jeżeli nie będzie głośnych protestów, to za tydzień-dwa zmienię uporządkowanie działu.

Krzysztof
Jak dla mnie bardzo dobry pomysł :brawo:

Oleńka i Maciuś

ok
Widzę, że przeniesione są do giełda/co i gdzie można kupić...
przenoszę je tuaj.
Witam
Jestem początkującym winiarzem, ale chciałbym także w tym dziale podpowiedzieć komuś z moich okolic fajny sklepik, jak dla mnie dobrze zaopatrzony tam kupiłem wszystko co mi na początek było potrzebne. W pewnym sensie reklama mam nadzieje że admin nie będzie mnie za to ścigał, dodałem tutaj, czy ktoś jeszcze się zaopatruje w tym sklepiku ? Do najtańszych napewno nie należy. Polecam fajny sklep. Napewno tam jeszcze wrócę po kolejne akcesoria. :pijemy:

Sklep WinoHOBBY
ul. Zamoyskiego 49 lok.uż. 9
(vis a vis E.Wedel).
03-801 Warszawa

Godziny otwarcia:
pon. – pt. od 11:00 do 19:00
sob. od 10:00 do 14:00

tel. (0 22) 741 31 30
fax. (0 22) 670 06 13
e-mail: sklep@winohobby.pl
http://www.winohobby.waw.pl
O Nowe odkrycie ;)