Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Kamionkowe butelki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
na poczatku chciał bym przywitać się z wszystkimi miodosytnikami (jeszcze mi do was daleko w umiejetnosciach) bo jestem tu zupełnie nowy choć czytam forum od jakiegoś czasu.
I od razu pytanko by nie przedłużać!:wykrzyknik:
Mam problem ze dobyciem butelek kamionkowych na moje miody sycone, niesycone i miodowina (też tak chce je przechowywać czy to dobry pomysł?)
Już znalazlem temat o butelkach na forumLINK ale z niego nic nie wynika:wykrzyknik:
Czy ktoś z was ma adres producenta itp. chodzi mi o male ilości (10' 20 sztuk na poczatek) bo: LINK sprzedaje po palecie (moze jak by wszyscy się tu na forum na to zlozyli:glupek:
proszę o jakąś odpowieź bo pilnie ich dosyc potrzbuje!
SPAM
W razie czego służę miodem wielokwiatowym (z przewagą maliny oraz ziół górskich) znakomitej jakości! LINK DO PASIEKI
Jezeli by ktoś reflektował proszę na pw lub mail.
Przepraszam za SPAM!
ps jezeli ten post umieściłem w zlym miejscu proszę administratorow o przeniesienie go do odpowiedniego działu!
Dosyć ładne butelki znajdziesz tu http://sklep.kucharz.pl/index.php/cPath/9
tak dzieki bardzo ale powiem jednojuż tam próbowalem kupić i nic??? (moze coś źle robilem spróbuje jeszcze raz)To znaczy brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony sklepu. Buteleczki wygladają ładnie:)
Dzieki za podpowiedź i odzew czekam na jakiekolwiek inne:wykrzyknik:
Producent miodów pitnych i ceramiki: http://www.pasiekajaros.pl/
Swoje miody pakuje we własną kamionkę, ale nie wiem czy Ci się uda kupic. :niewiem:
Miody pitne Jarosa są bardzo dobre, polecam. :1miejsce:
Dzieki, znam miody p Jarosa! Może ale z tego co się orientuje to buteleczka kosztuje 10 zeta (trochę drogo):/ Wiem, ze marudzę ale kurcze ktoś musi mieć dotęp do takich butelek! To nie mozliwe,że niema ich wogóle na rynku w mniejszych ilosciach. Szukałem nawet na giełdach opakowań i ich tam nawet nie widze!:kwasny:
Jak bede w Wrocku to skocze chyba na ulice robotniczą do MKM keramik czy jak tam oni się zwą:( Ale jak rozmawiałem telefonicznie nie było szans:(
http://www.crotopack.com/mkm/kontakt.php
Własną kamionkę, czyli masz piec itp:o:o:o:o:o:pytajnik::pytajnik:
Skyhook, źle mnie zrozumiałeś :kwasny:
Jaros, swoje miody pakuje we własną kamionkę, :big: , ja niestety nie wyrabiam ani miodów ani kamionki. :placze:
Ja kamionki, po miodach kupionych u p. Jarosa, wykorzystuję do przechowywania win.
spoko ale fajnie by było jak bys taki posiadał i takie butelki robił;) No nic chyba się wypada opic na maxamiodami pitnymi, kupnymi.
Zalezy mi na kamionce bardzo bo sam mam 2 sztuki kamionki i trzymam w niej miód a w pozostały mam w butelkach. Miodzio z tego samego dymiona przechowywany w kamionce smakuje lepiej (ma pełniejszy, wyrazistrzy smak) niez ten przechowywany w butelce (pewnie to dobrze wiecie)!
No nic w razie czego jak by ktos coś wiedział innego o kamionkach lub miał jakieś zapasy na zbyciu to prosze o mnie pamietać :lol:
Jezeli chodzi o opakowania na miody pitne to jest problem nawet z butelkami. krotko i zwiezle mowiac pij pij i odkladaj butelki tudziez kamionki. Innnego wyjscia chyba nie ma. no chyba ze masz pare tysiecy na zbyciu to mozna kupic piec do ceramiki...