Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Dzika Róża
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, a wiec przedstawiam moją pierwszą etykietę na winko z dzikiej róży, niestety czarno-biała ale dlatego ze dysponuje tylko taką drukarką wiec niema sensu robić w kolorze, jak i tak etykiety będą czarno-białe. Niestety brak polskich liter ale to aż chyba tak nie razi w oczy. Czekam na oceny co poprawić itp.
Pozdrawiam Adam

[Obrazek: zmianarozmiarubeznazwy2kopiayv4.jpg]
Ładne. Sam rysowałeś ?
Jak dla mnie to ciekawa etykietka, jeżeli miałbym coś zmieniać to ewentualnie rodzaj czcionki - mi się w pierwszej chwili kojarzy z heavy metalem - którego nie lubię i może dla tego jakoś mi do etykietki na wino nie pasuje:diabelek:
Obrazek gdzieś znalazłem w sieci ;) a czcionka właśnie mi sie podoba może dla tego że lubię metal ;) :polewam:
Super! Tylko mógłbyś jeszcze umieścić gdzieś wytwórcę wina na etykiecie. W końcu to Twoje wino, więc dlaczego się nie pochwalić?
Spoko, ale jak dla mnie za dużo białego miejsca, spróbuj zwęzić etykietę, powinno pomóc. Oczywiście ocena jest subiektywna i nie musisz się z nią zgadzać. A co do napisów to nie kojarzy mi się z metalem a jestem nim z krwi i kości
Cytat:Wysłane przez emto
Super! Tylko mógłbyś jeszcze umieścić gdzieś wytwórcę wina na etykiecie. W końcu to Twoje wino, więc dlaczego się nie pochwalić?
hmm no w sumie racja tylko jak to ująć ?? jakieś pomysły mile widziane :polewam:
Na kontretykiecie.

Oleńka i Maciuś

Cytat:Wysłane przez 21adam
niestety czarno-biała ale dlatego ze dysponuje tylko taką drukarką wiec niema sensu robić w kolorze

Owszem, ale nawet na przy czarno-białym wydruku nie trzeba się tylko trzymać dwóch kolorów : czarnego i białego - są przecież różne szarości ...

Cytat:[i]
Niestety brak polskich liter ale to aż chyba tak nie razi w oczy.

Razi - przynajmniej nas . Jeśli masz jakąś fajną , jedyną i niepowtarzalną czcionkę , która musisz użyć ( np pod groźbą ukrócenia o głowę ) użyj jej tylko do napisów bez polskich ogonków.

Nasze pozostałe uwagi :
1. Za duża "dziura" między rocznikiem a napisami na dole
2. Za mała "dziura" między "Rosa Rugosa" a obrazkiem

Pozdrawiamy serdecznie
Mógłbyś to wydrukować na ecru, toby ta biel tak nie raziła :)
Moja kochana połowica podpowiedziała zeby wstawić u dołu napis Wyrób własny imie i nazwisko i tak oto teraz wyszło
[Obrazek: 2kopianm7.jpg]
i co o tym sądzicie ??
Czcionka jak z Soulfly'a. :)
Opis jednak zwykłą czcionkę. Większy rok, mniejsze "białe-słodkie". Większe "ROSA RUGOSA". Rameczka by sie przydała wyraźniejsza, dalej od krawędzi. "Wyrób własny..." też zwykłą czcionką, bardzo jest nieczytelne.