Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Stare receptury i przepisy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie znajdą się skany (foto) przepisów ze starych książek (Ćwierciakiewiczówna, Leśniewska itp) z końca XIX i początku XX wieku (ogólnie bardzo stare).
Na początek Lucyna Ćwierciakiewiczówna
2
3
cd Miód ciemny
5
1
2
3
4 cd miodek staropolski

Maciek OiM

A czy ma ktoś przypadkiem w formie elektronicznej książkę Lucyny Ćwierciakiewiczowej "Jedyne praktyczne przepisy.....". Prawa autorskie chyba już wygasły więc chyba już można bezkarnie?
Cytat:Wysłane przez Maciek OiM
A czy ma ktoś przypadkiem w formie elektronicznej książkę Lucyny Ćwierciakiewiczowej "

ĆwierCZakiewiczowa

Maciek OiM

Dzięki Danusiu - rzeczywiście, literówka.

To jak, czy ktoś ma przez przypadek książkę ĆwierCZakiewiczowej?
Ja oczywiście mam, ale w tradycyjnej formie!
Chef Paul ma. Jakby go tak grzecznie poprosic, napewno udostepni, bo prawa autorskie rzeczywiscie juz dawno wygasly.
Chef-ie Paul - grzecznie PROSIMY :big:
Cytat:Wysłane przez SERVATOR

@Servator, ksiązka dostępna na forum ****.pl

Bez problemu.:big:
Cytat:Wysłane przez Gardener
Cytat:Wysłane przez SERVATOR

@Servator, ksiązka dostępna na forum ****.pl

Bez problemu.:big:

Chef Paul jest moderatorem na tym forum i jeżeli może udostępnić tę książkę w wersji elektronicznej to tutaj.
a gdzie indziej nie moze :>
Ksiązki lubię zdecydoanie w tradycyjnej formie.... i jeśli ktoś ma możliwość wyrwać takowy egzemplarz w dobrym stanie, to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Edit;No to się zaczerwieniłem :diabelek:
Cytat:Wysłane przez Frida

Chef Paul jest moderatorem na tym forum i jeżeli może udostępnić tę książkę w wersji elektronicznej to tutaj.

Moze i moze, ale czy musi? Wypadaloby jednak poprosic go osobiscie. Zreszta posiada znacznie wiecej takich bialych krukow.