Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: miód - gdzie kupić w okolicach Poznania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
może ktoś zna dobrą pasiekę w okolicach Poznania i podpowie koledze który chce nastawić miodzik pitny :) ?
skontaktuj się z OiM lub Witkiem.... zawsze możesz spróbować podłączyć się pod prowadzone przez nich akcje zbiorowych zakupów miodu
Znam dobrego sprzedawcę z Jarocina. Spadziowy był naprawdę boski. Cenowo chyba coś 14 za litr.

Oleńka i Maciuś

Cytat:Wysłane przez SERVATOR
skontaktuj się z OiM lub Witkiem.... zawsze możesz spróbować podłączyć się pod prowadzone przez nich akcje zbiorowych zakupów miodu
A dokładnie to:
Parpary 2007 - Giełda, Zakupy pilotowane przez Witka
Wspólne zakupy miodów pilotowane przez nas

Razem z Witkiem pilotujemy akcje wspólnych zakupów miodowych. dzięki działaniu tzw. "kupą" negocjujemy lepsze ceny. ( Miody wielokwiatowe 6-8 zł/kg, miody gryczane 8-10 zł/kg, miody lipowe 7-9 zł/kg ). Odbiór odbywa się osobiście lub poprzez zaprzyjaźnionych forumowiczów będących na zlocie w Parparach w połowie sierpnia lub będących w Łomży. Ostatnio wysyłamy też miody spedycją GLS ( koszt 20 zł/wiaderko ). Jedyną wadą ( a może zaletą ) jest to, że nie sprzedajemy po słoiczku czy kilogramie - jednorazowo trzeba kupić co najmniej jedno wiaderko ( około 10 litrów )
Forumowy StanleyK jest pszczelarzem z Jarocina.
Bliżej masz do Swarzędza.Nie jestem pewien, ale w Swarzędzu mają sprzedaż z własnej pasieki przy muzeum pszczelarstwa tel:(061) 651 18 17, warto pojechać osobiście i zwiedzić skansen pszczelarski.
Pozdrawiam
Cytat:Wysłane przez veeh
Znam dobrego sprzedawcę z Jarocina. Spadziowy był naprawdę boski. Cenowo chyba coś 14 za litr.

Witam,

Weeh jesteś z Jarocina jak Ja, a konkretnie z jakiej ulicy jeżeli można o to Ciebie spytać.
Być może mieszkamy koło siebie po sąsiedzku nie wiedząc o tym.
Ja mieszkam w pięknej dzielnicy Bogusław i tu mam pasiekę stacjonarną która liczy 150 rodzin pszczelich.

Pozdrawiam
Stanley
bardzo wszystkim dziękuję za pomoc
na pewno skorzystam
Pozdrawiam
SeBa
Ja z okolic cmentarza jestem :P
A co do miodu to zaopatrywałem się w okolicach Kasztanowej - a dokładniej jakieś kwiatowej ulicy... nazwy nie pamiętam w tej chwili.