Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: rezygnujemy z funkcji prowadzenia konkursów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie

Razem z Mychą chcieliśmy zakończyć naszą działalność konkursową na forum.
Nie mamy pomysłów na konkursy, czas też nie pozwala nam na zajmowanie się tą sprawą.

Chcieliśmy przekazać zebrane środki na poczet nagród dla SWiMP, by można było kupować nagrody na konkursy win i miodów na zlotach.
Mamy też kilka gadżetów, które proponujemy wystawić na aukcji na forum.

Może jednak ktoś z Was ma pomysły na nowe konkursy, chciał by się zaangażować w organizację ciekawych akcji na forum, to przekażemy tę funkcję wraz z pulą pieniędzy na nagrody i kilkoma drobnymi nagrodami jakie nam zostały.

Wypowiedzcie się wszyscy, bo większość z Was miała wkład w pule nagród.

Pozdrawiamy serdecznie.
a może zrobić konkurs na "Pomysł Na Forumowy Konkurs"? :big:

może ja przejmę po Was schedę :uff: - szczegóły w wątku o budżecie konkursowym.....
Czy poza nieodebranymi nagrodami Macieja i Zoidberga są jeszcze jakieś obciążenia budżetu konkursowego?
Wrzućcie dokładną listę nagród rzeczowych, które Wam pozostały - najlepiej ze zdjęciami.
Łamię się czy się tymi sprawami nie zająć ale dla podjęcia decyzji muszę wiedzieć ile "towaru" Wam zostało bo nie chciałbym przejąć wagonu balonów :diabelek:, bo fizycznie nie mam tego gdzie w domu trzymać. :niewiem:
Oprócz tych nieodebranych nagród pieniężnych (w sumie 100 zł.) nie ma więcej obciążeń budżetu.
Fantów jest objętościowo niewiele. Zmieszczą się w pudełku po butach. Dokładną listę postaram się podać.
Pozdrawiam

ps. w wątku o budżecie zacząłeś pisać na temat tego wątku, więc przeniosłem twój post tu.
Może sobie być i tu choć moim zamierzeniem było żeby w wydzielonym wątku o budżecie konkursowym była pełna informacja o tym jak dokładnie on wygląda....
SERVATOR, zajmij sie tym proszę! Gdyby jakiś sponsor zechciał podarować nagrodę w imponujących rozmiarach (samochód, żaglówkę, wagon spirytusu), to u mnie znajdzie się miejsce.
Proszę o info, jeśli Servator zdecyduje się ostatecznie prowadzić konkursy, a Mycha i Rafaello ostatecznie zrezygnują.
Poprzepinam uprawnienia moderatorskie - po podjęciu decyzji przez Zarząd, rzecz jasna.
Licząc, że podołam :uczen: niniejszym oficjalnie zgłaszam swoją kandydaturę do moderowania konkursów
A ja ostatecznie rezygnuję - życzę Ci nieustającej weny, Servatorze :polewam:
Cytat:Wysłane przez SERVATOR
Licząc, że podołam :uczen: niniejszym oficjalnie zgłaszam swoją kandydaturę do moderowania konkursów
SERVATOR brawo
Cytat:Wysłane przez Maciej
Proszę o info, jeśli Servator zdecyduje się ostatecznie prowadzić konkursy, a Mycha i Rafaello ostatecznie zrezygnują.
Poprzepinam uprawnienia moderatorskie - po podjęciu decyzji przez Zarząd, rzecz jasna.

Rafał chce mnie zarzucić towarem :diabelek: i przelać kasę ale nie wiem czy już może oficjalnie to uczynić :niewiem:

Maciek OiM

Cytat:Wysłane przez Mycha
A ja ostatecznie rezygnuję - życzę Ci nieustającej weny, Servatorze :polewam:

Mam nadzieję, że tylko z moderowania konkursów, w nalewkach będziesz nadal?
Jako nowy użytkownik forum chciałbym poddać pod rozwagę pewien pomysł. Na pewnym forum, na którym troszkę się udzielam i którego użytkownicy spotykają sie raz do roku na walnym zgromadzeniu, powstała pewna inicjatywa. Jako, że nie jestem pisarzem pozwólcie, że po prostu podam link. Ocenicie pomysł sami. Oto link: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=4057

Dodam jedynie, że głosowanie się odbyło, spotkanie także się odbyło, a nagrody (o wartości bardziej symbolicznej niż wymiernej) zostały rozdane.

Pozdrawiam

TomekCh
Link, który podałeś jest bardzo pomocny, no ale moim zdaniem w innych konkursach

(bowiem po co starać się wynaleźć koło jak ktoś już wynalazł, lepiej skopiować, wzorować się, i oczywiście ulepszać ).

Jednakże przypadek ten świadczy o tym, ale to jest moje wyłączne zdanie, że kolega SERVATOR nadaje się idealnie na role kandyta do prowadzenia konkursów.
Pomimo, iż do tej pory nie brałem żadnego udziału w konkursie, a zamierzam to..
post nadany był:
"wysłano 1-9-2008 o godz. 12:08"

Jako pierwszy zgłosił się SERVATOR i pomimo, iż nie jestem bardzo związany z użytkownikami forum to mój głos oddaje właśnie na tę osobę. Bowiem jak widać to jest To osoba kompetenta, która oficjalnie bo tyle wiem, prezentuje się, ma ambicję i możliwości, predyspozycje na to stanowisko..
Zauważyć można, po postach SERVATOR'a , że zna się na rzeczy, ma w swej kartotece wiele postów, angażuje się, jak pisałem wcześniej jest osobą kompetentą na odbiór tego stanowiska.. Można go określić moim zdaniem tylko w superlatywach a niechciałbym zbytnio słodzić ,także..

pozdrawiam
Barracuda
Aż głupio mi po takiej opinii coś napisać :nie_powiem: ..... nie wiem czy jest ona zasłużona :niewiem: zwłaszcza, że osobiście się nie znamy. Ale dzięki :polewam:

Tak czy siak mam nadzieję, że temat moderowania konkursów zostanie wkrótce rozstrzygnięty.......
Cytat:Wysłane przez SERVATOR Rafał chce mnie zarzucić towarem :diabelek: i przelać kasę ale nie wiem czy już może oficjalnie to uczynić :niewiem:
Chciałeś - masz ;) Tytuł pod avatarem Ci pasuje?
Servator: nie musze mówić, że Twoja nowa funkcja wiąże się ze sporą odpowiedzialnością. I to nie przed SWiMP, czy jakąkolwiek inną organizacją, ale przed 5505 userów forum. Nawalisz - wzrost (podobno jesteś duży) nie pomoże :diabelek: Jak to mówią, i Herkules d... kiedy wrogów kupa.

Powodzenia na nowej drodze życia!!!

Rafał, możesz zarzucić Servatora gadżetami, kasą i co tam jeszcze masz.
Gratuluję, z niecierpliwością czekam na nowe konkursy.

Jeśli idzie o gadżety podaj adres na PW mam jeszcze 50 korków formowych, przeznaczonych na nagrody.
Servator gratulacje i do dzieła.:1miejsce:
OK zatem przekazuję Servatorowi wszelkie "aktywa" konkursowe i funkcję prowadzącego :-)

Macieju proszę o zdjęcie uprawnień moderatorskich i nadanie jakiegoś zacnego tytułu ;) hehe

Teraz sam będę mógł wziąć udział w konkursie :chytry:
Pozdrowionka
Rafał, przekaż SERVATOROWI wszystko protokolarnie - koniecznie!
Cytat:Wysłane przez Rafaello Macieju proszę o zdjęcie uprawnień moderatorskich i nadanie jakiegoś zacnego tytułu ;) hehe
Tytuł wystarczająco zacny? :diabelek:
Maćku właśnie o takim tytule marzyłem :) Dzięki

Danusiu zacząłem przekazywać Servatorowi zasoby konkursowe, o wszystkim piszę w wątku o wpłatach.

Serdecznie pozdrawiam
Rafał
Wielkie dziękuję dla Myszki i Rafała za wykonaną pracę w prowadzeniu konkursów to niełatwa praca,szkoda że rezygnujecie ,ale dziękuję.
Pozdrawiam:polewam:
Cytat:Wysłane przez Boullii
Jeśli idzie o gadżety podaj adres na PW mam jeszcze 50 korków formowych, przeznaczonych na nagrody.
paczuszka wysłana? :P
Jeszcze nie, ale już spakowana. Wyślę na początku przyszłego tygodnia. Chroniczny brak czasu. :glowa_w_mur:
Stron: 1 2