Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: CO OGLĄDAJĄ WINIARZE ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pozwoliłem sobie otworzyć nowy temat odnośnie oglądanych filmów w telewizji lub kinie przez winiarzy;) A oto moje ulubione.ŻÓŁTY SZALIK,występuje Janusz Gajos
Jest to również film - WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI występują Marek Kondrat,Andrzej Chyra
I film legenda - PULP FICTION i cała kolekcja TARANTINO
Ostatnio odcinki:
Shaun The Sheep
boki można zrywać ;) ;) ;) :spoko:
"a good year" z "gladiatorem" w roli głównej
klik klik

oraz

"bottle shock"
klik klik
Enty raz Potop i parę seriali.
Star Wars oczywiście. Tam są odpowiedzi na wszystkie pytania.
Proponuję przenieść wątek do, już dawno istniejącego, tematu
Marek
Jasne.
Kawał mocnego prawdziwego kina "GOMORRA" :tak: Polecam wszystkim którzy lubią mocne kino :diabelek:
ostatnio męczymy filmy o tematyce Gdańskiej ("Weiser", "Blaszany Bębenek"), poza tym filmy Jarmusha, Stone'a, Tarantino, Almodovar, i kino niezależne.
Ja tam lubi ostatnio oglądać ranczo Wilkowyje... a szczególnie tych trzech... co zawsze pod sklepem siedza... hehe
Ostatnio to tak: "Machine Girl" (krwawy komediohorror), "10 Dead Men" (taki off sensacyjny angielski), "Death at the Funeral" (najlepsza angielska komedia jak na razie-połączenie HotFuzz, the Cottage i Monty Python'a), "Czarny rynek"/"Koko"/"Tatuaż" (wszystkie 3 z Louis'em de Funes'em doskonałe francuskie komedie), "Włatcy Móch" (ten pełnometrażowy-da się obejrzeć, ale nie rewelacja), "Kill Theory" (amerykański thriller, fabuła ciekawa-końcówka denna)"Shaun of the Dead" (ten słynny "Wysyp żywych trupów"), "Fido" (lekka komedia o zombich), "Jo" (znów LdF ;)), "1612", "Volkodav-ostatni z rodu Szarych Psów" (naprawdę dobre kino fantasy), "Friday the 13th" (ten najnowszy-oryginał lepszy), "Zamiana" (zaczął się nieźle, potem się rozmył), "To nie tak jak myślisz kotku" (godne polecenia), "88 minut" (z Al'em Pacino, przyznam, że niezły).
... jeszcze chciałbym obejrzeć rekomendowany jako "winiarski" film "Bezdroża", niestety w wypożyczalniach brak, może ktoś ma/ może podać link, to przynajmniej w komputerku zobaczę co to; z góry dzięki.

TEN FILM,TO FILM DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW !!!
Dzisiaj wyświetliłem sobie "Prawdziwy koniec wielkiej wojny" - piękny film.

Ostatnio również "Żółty szalik" oraz "Pętla"; "Pociąg"

A z 18% filmów to "Zły porucznik" - bije wszystko.

Na wesoło "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" :big: - gdzieś na YouTubie można obejrzeć z tego co pamiętam.
Dzis "Tygrys i Śnieg" bardzo goraco polecam:)
Kolejne odcinki Łysonia-abstrakcyjny humorek.
- Witam..
Panowie, przeniosłem tam, gdzie należy.
Proszę o mniej grafiki - obciąża serwer, wszak wystarczą tytuły.
Pozdrowienia, M.
edit: - Ten "Star Wars" przywalił mnie kompletnie - a gdzie gąsior[y] z winem?..:diabelek:
Robię sobie przegląd filmów z Markiem Kondratem.Trzeci ,Dzień Świra,# Pieniądze to nie wszystko oraz Haker na pierwszy ogień,potem starsze.
Dzisiaj Bobule, jak dla mnie rewelacyjny. Czesi potrafia robic filmy. Do zdobycia tutaj ;)
Więc tak 2 dni temu "Bolt", wczoraj "Death Race 2000", a dzisiaj "Młode Wino" miało być, ale poprzestałem na 2 odcinkach "dr House"

Jak seriale to polecam :diabelek:Californication :diabelek: 2 sezon, uparłem się i obejrzałem jednym ciągiem (BOMBA)
I jak Ci się podobał ten Death Race? Rozumiem, że chodzi o ten kultowy z 1975?
"ZOSTAWIĆ LAS VEGAS" - Dramat obyczajowy.Główny bohater,jest alkoholikiem,przyjeżdża do Las Vegas zapić się na śmierć........ Znakomita rola Nicolasa Cage.
A ja lubię często wracać do tego filmu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9