Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Poddaję się
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z dniem dzisiejszym kończę swoją krótką przygodę z administrowaniem konkursami.

Skłoniły mnie do tego:
1) wieczne żale i pretensje osób, które w Konkursy się nie angażowały a zawsze miały wiele (niekoniecznie mądrego) do powiedzenia...
2) czasowe zawieszenie mojego konta, poprzez niesprawiedliwą moim zdaniem decyzję "Starszyzny Forum" - chodzi o dyskusję ze Skrzychem w wątku z Koszulkami Forumowymi na rok 2009
3) niemożność wykonywania funkcji administracyjnych - o "podnoszenie" tematów musiałem się wiecznie prosić gdyż nie nadano mi odpowiednich uprawnień :(

Krótkie podsumowanie:

Za mojej kadencji:
- odbyły się 2 Konkursy (Kalendarz 2009 i Koszulki 2009), których nagrody były najatrakcyjniejsze w historii,
- przeprowadziłem (zdaniem przynajmniej kilku osób udaną) akcję zakupu Forumowego Kalendarza na rok 2009,
- zdobyłem kilku prywatnych sponsorów konkursowych nagród,
- mam namiary na minimum 2 fajne nagrody, z których jedna o wartości rynkowej około 300 zł - miały pójść na Nagrody w Konkursie na Projekt Kalendarza na rok 2010.

Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was miała dzięki mnie dobrą zabawę. Mam również nadzieję, że mając możliwość oceny spraw na bieżąco wyrobiliście sobie własne zdanie w kwestii oceny "walki", którą niejednokrotnie musiałem toczyć aby ważne dla wszystkich sprawy znalazły swój szczęśliwy finał.

Dzięki.

Krzysiek, co mogę powiedzieć,

dziękuję,

to słowo jest najbardziej na miejscu.

I jeszcze jedno, zostań z nami, nie zawsze jest różowo, ale tu jest dużo sympatycznych osób i dla nich warto tu pozostać.
Krzysztofie,choć nie zawsze zgadzałem się z twoja oceną sytuacji ,to jednak akcja kalendarz i konkurs były dobrze przeprowadzone.Szkoda że zrezygnowałeś.
Dziękuję i jeśli ,zechcesz twoje kontakty można będzie spożytkować ku wspólnemu dobru.
Zostań z nami.
Akcja kalendarzowa była przeprowadzona wzorowo.
Dzięki Krzysiek !
Szkoda, że rezygnujesz bo naprawdę wiedziałeś co robić i jak robić żeby konkursy były atrakcyjne. Może niepotrzebnie wdawałeś się w dyskusje, trzeba było robić swoje i samemu wybierać propozycje TWOIM zdaniem słuszne i warte uwagi. Zauważyłem też, że twoje zaangażowanie przerastało kilkakrotnie zainteresowanie konkursami.

Pozdrawiam
Dzięki Servator za pracę, którą włożyłeś w forumowe konkursy. Mam nadzieję, że to nie koniec Twojej aktywności na forum.
i ja podziękuje za zaangażowanie w prowadzenie konkursów i akcji, mam nadzieję że nie przyczyniłem się do twojej decyzji
Szkoda, szkoda ! Pewnie z Tobą jeszcze się nie kłóciłem ale obiecuję to nadrobić. Będę miał oko na Twoje tematy!!

A co na to "Starszyzna Forum"?

Dlaczego nic? Czyżby milczenie było złotem?

W tym przypadku, proszę Starszyzny Wasz głos jest konieczny.

Tak dla zdrowia, żeby Wam jakieś pleśnie się nie rozwinęły.

Ja również dziękuję SERVATOR-owi za zaangażowanie na polu konkursów. Było to połączenie przyjemnego z pozytecznym, były to konkursy połączone ze wspólnymi akcjami. Przy tym nagrody były naprawdę bardzo atrakcyjne. Szkoda, że rezygnujesz. Nie wiadomo, czy ktoś przejmie od Ciebie konkursową pałeczkę, a nawet jeśli, to czy z taką energią.
Marek
SERVATOR ogromne dzięki za to co zrobiłeś dla nas, za poświęcony czas i energię i oczywista za efekty pracy!!! Szkoda, że przez niektórych forumowiczów nie zostałeś doceniony:(
Jeszcze się taki nie narodził
co by wszystkim dogodził.

pozdrawiam
Należą ci się podziękowania za dotychczasowy wysiłek.
Szkoda że podjąłeś taką decyzję. Może za szybko zareagowałeś...
Niemniej jednak nigdzie 'nie uciekaj' ;)
No i zapraszam cię na zlocik których wiele jest organizowanych co jakiś czas. Pojawił byś się, coś wziął pod pachę i :pijemy: