Shoutbox archive
Pozdrawiam wszystkich, którzy w ostatnim czasie jechali pociągami z ZS do ZST. Pociągi dotarły do celu. Żaden się nie wykoleił. Nikt nie rzucił się pod pociąg. Oby tak dalej.
06 Jan 23:48
Wszelkiej pomyślności życzę w Nowym roku 2017.
01 Jan 00:41
Szczęśliwego Nowego Roku! Całego roku również.
30 Dec 23:02
Ja tam lubię te bezalkoholowe. Z alkoholem też dobre, ale przyzwyczajony jestem do tych "dziecinnych". Może dlatego, że są też truskawkowe.
30 Dec 22:39
Za dobe szampany byda furgać i pijemy aż do dna!
30 Dec 20:17
Jeszcze latoś 4 dni zostało w tym roku, toteż winiarze trzeba dobrze popić winka na w starym Roku 2016 i, co by Nowy Rok 2017 dobrze obftował w wina i, nalewki.
27 Dec 22:27
świnta, świnta i po świntach:(
26 Dec 19:58
Dobrych, Spokojnych, Szczęśliwych Świąt. Oby co roku na tym naszym Wielkim, Wspólnym Świecie ubywało niesprawiedliwości i bólu - a przybywało mądrości, dobroci i pokoju w sercach. Szczególnie - tych najmniejszych. :)
23 Dec 23:30
Hejka, wie ktos gdzie sie podzialy przepisy na naprawde dziwne wina?
20 Dec 21:59
grzech to już nie wie co pisać , porąbane twoje artykuły.
27 Nov 18:31
Zamiast znaku zapytania miał być znaczek z telefonu.
26 Nov 22:39
Ominę moralizowanie nt. picia alkoholu i wsiadania pod jego wpływem za kierownicę, bo już o tym nieraz pisałem. Część z Was zna moje zdanie na ten temat. Jeszcze raz- Wszystkiego najlepszego ?!!!
26 Nov 22:38
Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia i cierpliwości. Wielu ciekawych pomysłów i wszelkich pomyślności.
26 Nov 22:35
Robię sobie mniej-więcej miesięczną przerwę. Jak w roku ubiegłym.
26 Nov 22:33
Będzie jakiś bankiet z okazji tego sentymentalnego Jubileuszu...? ;)
23 Nov 14:56
Rok od pierwszego zbanowania. Jak ten czas szybko leci.
23 Nov 08:32
Odcinek z plażą i bajkami. Wypluwa, żeby ocucić wilka, ale takim smutnym wzrokiem patrzy na to...
14 Nov 18:40
Ale "Wilk" - to przecież bohater negsatywny. On rzuca złowrogi cień na nasze winiarskie Hobby. To zajączek powinien czasem sobie walnąć... :D
14 Nov 18:20
W kilku wilk pije. W co najmniej jednym są balony do wina. O paleniu fajek też jest.
14 Nov 17:59
A który konkretnie jest o alkoholu...? :)
14 Nov 17:53