Shoutbox archive
No i, co nie komu pisać grzecha uziemieiscie , a on bez przerwy jakieś posty posyłał i, co? Nie ma z kim cos popisać. Brak na forum winirzy. Napewno spią lub są łożarci
12 Apr 21:44
Forum bez offów to encyklopedia, z offami to podręcznik.
04 Apr 21:06
Słońce i rower.
02 Apr 14:54
Nie jeden pot z nas z leci ho, ho
30 Mar 21:58
Nie pekaj, grzechu... przed nami te ważniejsze: "Z Prezentami". Aby do Grudnia! ;)
30 Mar 16:59
I po Świętach
29 Mar 10:39
Czasem nie przjadajcie się szynką, lepiej jajka jedzcie i, popijajcie winem trochę nalewki to wam wyjdzie na zdrowie.
27 Mar 20:33
Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim forumowiczom:)
27 Mar 20:11
Leniwych, rodzinnych, Wesołych Świąt. :)
26 Mar 18:11
Ale jak nikt się słówkiem nie zająknie, to wygląda to tak, jakby ktoś wysłał go na przeszpiegi.
21 Mar 16:14
Kto chce to zagląda na czata. Są na forum formułuowicze , ktorzy z ciekawości- chcą zobaczyć o czym ktoś zkim i, o kim pisze. Potem wyciągają wnioski komu dać punkt negatywny lub -pozytywny.Tu trzeba być na baczności pod każdym względem. Nie ma co kota w wełne owijać. Taka prawda.
21 Mar 13:12
Nie wiem, czy ktoś tu zagląda, ale... Pisaliśmy o czacie same dobre rzeczy. Ale w dobrym tonie jest, żeby każdy wchodzący się przywitał. Dobrze jest się przywitać jeszcze przed rzuceniem kostką. To nie jest dużo, ale dzięki temu milej spędza się czas na czacie. To co napisałem tyczy się także zielonych i czerwonych. Oczywiście, napisałem tylko to, co sam uważam. piszcie coś tu i na czacie.
17 Mar 23:28
czat działa na zasadzie działu HyPa, więc nie trzeba pisać o alkoholach.
02 Mar 09:18
Dziennie trza zaglądać, zawsze coś nowego się dowiesz- przecież to jest forum winiarzy.
01 Mar 22:10
czasem zaglądam ja ;-)
01 Mar 14:06
W dodatku nikt nie gryzie.
29 Feb 16:58
Mało, kto tutaj zagląda na czaty. Warto zawsze nowe wieści są. Formułowicze poumierali -co się z nimi stało. O byle czym można popisać.
28 Feb 00:07
Codziennie wieczorem ktoś jest na czacie. Wejście i pogadanie nie boli. Miła atmosfera.
27 Feb 21:59
Jeszcze śledzik nam został przed popielcem.
05 Feb 21:41
Ja , to dziennie poszcze - na chlebie i, maryśka a zagrycha to ogórek i, tomata. Wina to tylko na apetit tylko. Jak post to post i, nie ma o czym gadać.
04 Feb 21:33