Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukrywanie tematow
Witam,

czy jest mozliwe ukrywanie tematow?

Bron Boze nie chodzi mi o ignorowanie, ale czasem mi sie placze, co juz przeczytalem, a co jeszcze powinienem obejrzec.

pozdrawiam
pluton
Odpowiedz
Sam nie masz takiej możliwości i takiej możliwości nie będzie.
Wątki w których przybyły posty, są wyróżnione od momentu ostanich "odwiedzin", zatem można je rozróżniać.
Jeżeli przeczytasz jakiś wątek parę razy to pewnie nie zaszkodzi?:diabelek:
Odpowiedz
ale coś w tym jest, bo np. jeśli się "zasiedzę" w jednym wątku, to potem na stronie głównej znikają mi wiadomości o nowych wpisach do innych wątków. Jest to tak jakbym je już przeczytał. Muszę potem po datach szukać czego jeszcze nie czytałem
Odpowiedz
Pluton - sprawa wygląda prosto w przypadku wątków, w których się wypowiadasz - zaznaczasz opcję "Otrzymywać e-mail przy odpowiedzi?" i masz na poczcie co trzeba. W przypadku pozostałych: ułożone są chronologicznie (data/godzina). Jest jeszcze możliwość dodawania do ulubionych.
Pewnie, że by się chciało więcej udogodnień, ale forum powoli się rozwija i może kiedyś... Na razie, moim zdaniem, ważniejszy jest shoutbox, który się zbliiiiiżżżżaaaaaa.
Pewnie by można na innym "silniku" zrobić więcej zabawek dla użytkowników, tylko czy większość by tego chciała? Kiedyś zmieniłem skórkę i już to nie było to forum.

Skocz do: