Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot w Radgoszczy - grzybobranie 22-24.10
Zgodnie z obietnicą przygotowujemy zlot w Radgoszczy połączony z grzybobraniem.

Termin :
22-24.10

Niestety na wzrost grzybów nie mamy wpływu.

Edit

Miejsce zlotu : Centrum Rekreacyjno-Survivalowe SKORPION w Radgoszczy niedaleko Międzychodu

Nocleg : Ośrodek wypoczynkowy - Diana. Domki 4 osobowe.
Cena domku :
2 doby - 220 zł
1 doba - 120 zł
Oczywiście w domkach są pościele i nie potrzeba ich zabierać. Domki ogrzewane.

W ramach zlotu :
Piątek
- wspólna kolacja i degustacja i oczywiście intergracja. Możliwe , że przeprowadzimy minikonkursik na nalewkę.

Sobota:
- wspólny posiłek poranny
- grzybobranie lub inne atrakcje leśne
- gorący kociołek
- atrakcje SRS - Skorpion ( część atrakcji płatna )
- tor przeszkód
- strzelnica
- quady
- sciana wspinaczkowa
- konkurs na wino z DR
- ognisko i pieczenie kiełbas
- kolacja , dalszy ciąg degustacji oraz ogłoszenie wyników konkursu.

Niedziela :
- posiłek
- wspołne wspomnienia
- pożegnania

Wpisowe na zlot ( zapewnienie jadła i napitków typu kawa i herbata oraz woda ) :
piątek, sobota i niedziela - 40 zł, dzieci 20 zł.
sobota i niedziela - 30 zł , dzieci 15 zł

Aby kontynuować tradycję zlotów w Radgoszczy ogłaszamy konkurs na wino z DR.

Lista chętnych :

tasmol
Robert_A
Kamila + 2*1/2
Sean Dillon + 1
ozus + 1
kubson
tadea
GENERAL AIDID
nieforumowy Edek
Odpowiedz
Mnie osobiście odpowiada pierwszy termin.

Czy możecie podać przybliżenie atrakcje i konkursy jakie przewidujecie?

Pozdrawiam jeszcze z Krakowa
Maciej
Odpowiedz
ja jestem bardzo za+1
Odpowiedz
Trochę się zastanawiam, bo 10-12.09 jest zlot w Wysowej. Musicie się zastanowić, czy będziecie mieli odpowiednią frekwencję. Bo tak tydzień po tygodniu taki rozstrzał, to raczej nie ciekawie. Szczególnie dla osób, które muszą pokonać do Radgoszczy pewną odległość.
Odpowiedz
W jakiej części Polski znajduje się ta miejscowość (dziura :diabelek: ) ?
Odpowiedz
To jest oczywiście, że w Wielkopolsce
Odpowiedz
(13-07-2010, 11:59)Jurdziu napisał(a): Trochę się zastanawiam, bo 10-12.09 jest zlot w Wysowej. Musicie się zastanowić, czy będziecie mieli odpowiednią frekwencję. Bo tak tydzień po tygodniu taki rozstrzał, to raczej nie ciekawie. Szczególnie dla osób, które muszą pokonać do Radgoszczy pewną odległość.

Jurdziu, pierwszy podany termin to 2 tygodnie po zlocie w Wysowej a drugi 3.
Są 2 terminy abyśmy mogli wspólnie ustalić który większości będzie pasował.
Odpowiedz
Aby nie organizować zlotu po zlocie postanowiliśmy przesunąć termin na 22-24.10 ( 2 lata temu teżbył zlot w 2 połowie października )
Będzie już po sezonie urlopowym - a możliwe , że w trakcie grzybowego. Dodatkowo większość domków w których można zorganizować noclegi będzie wolna.

Mam nadzieję , że ucieszymy zlotowiczów tym terminem i nie wywołamy burzy , że ciągle przestawiamy terminy.

W ramach zlotu zorganizowalibyśmy oczywiście konkurs win z DR.

Dalsze szczegóły wkrótce.
Odpowiedz
Zapisuje się
Odpowiedz
Ja też się deklaruję na wyjazd, pasują mi oba terminy. Będę jako degustator jak zawsze. Będę ja + 2 (malce)
Odpowiedz
Dla osób jeszcze niezdecydowanych wątek z poprzedniego grzybobrania w Radgoszczy
Radgoszcz oraz galeria zdjęć
Odpowiedz
Dionizy rozumiem że dopisać Cię do listy ??
Odpowiedz
Ja z Anią chętnie byśmy się zjawili, może nawet + 2 ale to dla mnie jeszcze zbyt odległy termin, by się zdeklarować.
Odpowiedz
za+1
EDIT: chyba, ze przesunie mi sie wypad do Czarnobyla, ale watpie...jednak jest taka ewentualnosc...
Odpowiedz
Sean :) myśle ze dokonamy zacnych degustacji :diabelek:

---------------------------
www.winiarze.pl
---------------------------
Odpowiedz
Witam i zapraszam wszystkich chętnych grzyby zamówione,numery telefonów na noclegi podam wieczorem . Pozdrawiam brać winiarską
Odpowiedz
Został miesiąc do zlotu więc dla przypomnienia i dla informacji.

Miejsce zlotu : Centrum Rekreacyjno-Survivalowe SKORPION w Radgoszczy niedaleko Międzychodu

Nocleg : około 1 km od miejsca zlotu. Ośrodek wypoczynkowy - Diana. Prowadzimy rozmowy aby na hasło WINIARZE była odpowiednia cena domku. Domki 4 osobowe.

Wpisowe na zlot ( zapewnienie jadła i napitków typu kawa i herbata oraz woda ) - 40 zł. Dzieci 20 zł.

Aby kontynuować tradycję zlotów w Radgoszczy ogłaszamy konkurs na wino z DR. Dalsze szczegóły dotyczące konkursu podamy w terminie późniejszym.

Odpowiedz
22.10 powiadacie.... ha! to może i ja się zaloguję w R? Natenczas nie do końca zobowiązująco, ale... :pijemy:
Odpowiedz
Generale serdecznie zapraszamy :helo:
Odpowiedz
Zlot wklepany do K W.
Odpowiedz
Pogoda dopisuje wiec grzybki powinny dopisać :) potwierdzam uczestnictwo 1 osoba narzazie.
Odpowiedz
(11-07-2010, 20:37)tasmol napisał(a): ...
Wpisowe na zlot ( zapewnienie jadła i napitków typu kawa i herbata oraz woda ) - 40 zł. Dzieci 20 zł.

Aby kontynuować tradycję zlotów w Radgoszczy ogłaszamy konkurs na wino z DR.

...

Wojtek możesz rozwinąć stwierdzenie wpisowe? Ile kosztuje cały pobyt i ile będzie kosztować 1 dzień pobytu?

Maciej
Odpowiedz
Niestety nie dane nam przyjechać w tym terminie do Radgozczy. Mogę natomiast podesłać parę buteleczek DR na konkurs. Jeśli przyjmujecie trunki nieobecnych, dajcie adres wysyłkowy. ;)
Odpowiedz
;) Zloty zawsze zacne w Radgoszczy :chytry:

---------------------
www.winiarze.pl
---------------------
Odpowiedz
ozus napisał(a):Zapraszamy zacne strony zacni ludzie ważne spotkanie reszta to juz poezja;):chytry:

ozus napisał(a):;) Zloty zawsze zacne w Radgoszczy :chytry:

ozus napisał(a):Sean :) myśle ze dokonamy zacnych degustacji :diabelek:

Zacnie proszę o dalsze informacje co do zlotu

Odpowiedz

Skocz do: