Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsze etykiety na nalewki [mundass]
Oto moje pierwsze etykiety na naleweczki :) Proste bo takie miały być :) Co o nich sądzicie? Proszę o opinie i sugestie :)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czytelne, lekkie, świeże... Mi kojarzą się raczej z niskoprocentowymi alkoholami (drinki, koktajle) niż nalewkami.
Bardziej pasowałyby do jasnych, przejrzystych trunków np. białego wina.
Ogólnie projekty te mi się podobają.
A skąd nazwa "Przedmieska"?
Odpowiedz
Nazwa od "przedmieście" - tak dawniej mówiono na miejscowość, w której mieszkam, z tym że trochę jakby w slangu bo u mnie ludzie zamiast "przedmiejski" mówią "przedmieski" :)

Mówisz że za lekkie? czyli jakie powinny być? dużo owoców i mniej białego koloru? :P Zaraz biorę się do roboty:P
Odpowiedz
Witam.
Pomysł z odciskiem kieliszka na etykiecie... bardzo orginalny, gratuluję fajnie to wygląda.
Jedyne ''ale'' to czcionka wydaje mi się za ciężka, mało przejrzysta... ale to tylko moja subiektywna ocena.
Pozdrawiam.

Odpowiedz
Bardzo mi przypadła do gustu trzecia etykieta, naprawdę ładna
Odpowiedz
A to moja najnowsza :P Nie jest zła moim zdaniem... ale żona mówi, że wygląda jak do wódki albo taniego wina :P a Wy co sądzicie?

Odpowiedz
Nie idź tą drogą Mundass. Pierwsze trzy super. Ta ostatnia... no, nie podoba mi się.
Odpowiedz
Ale co jest nie tak? Kolumny, czy napis może?
Odpowiedz
Napis (czcionka), kolumny, herb - wszystko z innej bajki. Mi nie leży zdecydowanie, ale de gustibus...... skoro Tobie się podoba.
Odpowiedz
Dobra :) dzięki, rezygnuje z niej.
Odpowiedz
Dwie wersje nowej etykiety - autorstwa mojego i żony :)

Odpowiedz
Anno Domini, AD (łac. Roku Pańskiego). Może zrezygnuj z dokładnej daty, albo np. Maj A.D. 2011
Po prawej mi się bardziej podoba. Próbowałeś może zrobić tło takiego żółto-zielono-rumianego jabłka zamiast tej czerwieni?
Odpowiedz
Wiem co znaczy Anno Domini ale nie wydaje mi się problemem żeby przy tym skrócie była dokładna data :P jednakże rozważam to co napisałeś :) może to i racja ze sam miesiąc (słownie) będzie lepszy:)

Co do kolorku to to poeksperymentuję i dam do wglądu :)

Pozdrwaiam
Odpowiedz
A jak teraz??

Odpowiedz
Z wyjątkiem pierwszej od lewej już mi się bardziej podobają.
Tak myślę czy nie było by ciekawiej gdyby tak jabłuszka (1, 2 lub 3) wyodrębnić i na etykietę wysłać bez tła (same jabłuszka zamiast prostokątnego obrazka-tło przezroczyste). Może ew. cień. Poniżej przykład.

Odpowiedz
Już tak robiłem ale to nie do takiej etykiety :P
Odpowiedz
Pierwsze dwie, zdecydowanie. Wygląda na początek dobrej, bardzo dobrej serii etykiet. Jak dla mnie - druga lepsza od pierwszej, litery mniejsze, nie wybijają się na pierwszy plan. Opracuj jeszcze kontretykietę - będzie super. Nie trać czasu !
Odpowiedz
Cieszę się, że się podobają :)

A co taka kontretykieta powinna zawierać?
Może coś takiego?

Odpowiedz
Graficznie - dobry kierunek. zawartościowo - nie. Nie zamieszczaj wyłącznie informacji o herbacie, tylko o nalewce. O jej właściwościach, o pomyśle na powstanie, może być ciut o składniku (ziołowym) głównym, ewentualnie dodatkach, miejscu tworzenia. Brak jest też objętości i %. Czasem podaje się też twórcę - chyba, że chce się pozostać anonimowym w sieci.
Odpowiedz
ZA dużo fotoszopa chyba. Jabłka wyglądają jak cukierki...
Odpowiedz
small Pokombinuje i dam do wglądu:)

stefan2 Etykiety owszem robione w PS ale zdjęcia żywcem z neta - jak ściągnięte tak wlepione.

Odpowiedz
Może coś takiego? Nie ukrywam, że zrzynałem z opakowania po herbacie ;p

Odpowiedz
Po klapie mojej kontr-etykiety... prezentuje nową etykietkę
Tym razem do naleweczki z owoców wielu

Co sądzicie?

Odpowiedz
Nie mój styl, nie moja bajka, ale wali po oczach jak reklama koreańskiego biura podróży.
Odpowiedz
oj oj, mi sie w oczach mieni bez picia zawartości - jeśli taki był zamiar - został osiągnięty...
Nie krytykuję pomysłów, ale niestety musze przyznać, że jabłuszka i ta egzotyczna (o kolumnach nie wspomnę)... trąci tanim napitkiem - oczywiście to subiektywna ocena...
Odpowiedz

Skocz do: