Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Supozycja do Adminów i Reszty
Jako chwilowo zmartwychwstały oraz permanentnie zmartwiony anonimowością ( czyżby brak odwagi?:chytry: ) przeważającej części PT Forumowiczów - uprzejmie upraszam o rozważenie zobligowania ( pod groźbą banu lub innej kary cielesnej ) wszystkich do uzupełnienia informacji "Miasto" - jak mniemam umożliwi to powstanie lokalnych grup i ożywi co nieco kontakty.:polewam:
b.
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie.

A co nie masz z kim się napić ;) ?
Niestety podanie miejsca swojego pobytu/zamieszkania jest dobrowolne. Nie mamy prawa ale też nie chcemy zmuszać forumowiczów do podawanie takich informacji.
A poza tym zmuś wszystkich, żeby podali prawdziwe :uff:
Uważam, że podanie nazwy miasta nic nie kosztuje i jest w dobrym tonie. Lekceważące podejście do użytkowników forum przejawia się właśnie w takich małych drobiazgach. Wszak wiążą nas wspólne zamiłowania, hobby. Czujemy się tutaj dobrze i tutaj znaleźliśmy bratnie dusze. Myślę, że to zespala użytkowników w jeden organizm. To tylko jedno słowo, a już się stajemy bardziej czytelni, jakby bliżej znani.
(06-03-2013, 11:36)Cygaro napisał(a): Uważam, że podanie nazwy miasta nic nie kosztuje i jest w dobrym tonie. Lekceważące podejście do użytkowników forum przejawia się właśnie w takich małych drobiazgach.
Też tak uważam.
Nawet jak ktoś poda fałszywą lokalizację, to pewnie z czasem ją "poprawi" na właściwą. :) No chyba, że tak się wstydzi miejsca w którym przebywa. Wierzcie mi, że nie ma czego się wstydzić. Jestem, gdzie jestem!!
Może zróbmy głosowanie ,ja jestem za wpisywaniem miasta w profilu .
Powtarzam jeszcze raz dla tych co nie zrozumieli.
Nie jest i nie będzie wymagane podawanie miejscowości w profilu, tak samo jak nr telefonu, wieku i stanu cywilnego.
Podawanie takich danych na forum jest i pozostanie dobrowolne, i żadne głosowanie tego nie zmieni.
A gdyby było obowiązkowe to jak i kto to zweryfikuje?

Podanie miejscowości w profilu czasem ułatwia pomoc lub kontakt ale tylko właściciel profilu decyduje czy się przyzna gdzie mieszka.

Skocz do: