Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stojak (a w zasadzie leżak) na wino z klocków LEGO
Moim drugim hobby są klocki LEGO.
Ostatnio postanowiłem znaleźć inny punkt wspólny obu moich hobby niż degustacja nalewki przy zabawie klockami ;)
Chcę zachęcić Was wszystkich do innego spojrzenia na tę popularną dziecięcą zabawkę i pokazać Wam, że to jest naprawdę ciekawy "materiał" do twórczej zabawy/pracy.

Zbudowałem stojak na wino.
Chciałem żeby budowla była maksymalnie prosta, mocno kolorowa i bardzo "studowa" (czyli z charakterystycznymi dla klocków "wypustkami"). Jestem pewien, że takie właśnie najprostsze klocki są w domach wielu z Was i że każdy z Was spokojnie poradziłby sobie ze zbudowaniem podobnej konstrukcji.
Gwarantuję, że taki nietypowy stojak wzbudzi wielkie zainteresowanie Waszych gości :)

[Obrazek: 15725014520_0d3cdc77d1_z.jpg]

[Obrazek: 15292663533_5be6906bab_z.jpg]

[Obrazek: 15886544896_52b9d7114b_z.jpg]

Oczywiście to tylko przykład. Klocki LEGO mają wprost nieograniczone możliwości. Postaram się jednak wkrótce zrobić coś z elementów bardziej stonowanych kolorystycznie i finezyjnych w kształcie.

Niestety zabawa nie jest tania. Sama tylko figurka kelnera, którą wykorzystałem w pracy kosztuje dziś ponad 20 zł.

Dla chętnych, pewne efekty mojej zabawy klockami LEGO można zobaczyć na moim koncie w serwisie FLICKR.
Odpowiedz
To ja poproszę projekt młynkoodszypułkowarki ;)
Odpowiedz
Ja bym chciał prase do owoców z lego technik... Zdalnie sterowaną :)
Odpowiedz
A wina z klocków lego nie chcecie?:diabelek:
Odpowiedz
:brawo::brawo::brawo::spoko:
Odpowiedz
Nie, bo mogłoby w gardle stanąć :nie:
Odpowiedz
Ten stojak droższy byłby od tego wina. Gdyby ktoś go zamówił z przesyłką.:lol:

Pozdrawiam/Gliwice
Odpowiedz
Fajny pomysł :brawo:

Skocz do: