Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie można wyświetlić najnowszych postów z kilku ostatnich dni
Brakuje mi tego, małego pola na dole każdej strony, w którym można było wpisać liczbę dni z których chce się przejrzeć tematy.

Brakuje mi aktualnej daty i godziny na każdej stronie - poprzednio była w prawym, górnym rogu.

Brakuje mi przy czytaniu danego tematu, na dole każdej strony, aktualnej listy aktywnych forumowiczów - jest tylko na stronie głównej.

Świąteczne życzenia, takie malutkie. Angel :D
Odpowiedz
(25-12-2015, 11:06)drajla napisał(a): Brakuje mi tego, małego pola na dole każdej strony, w którym można było wpisać liczbę dni z których chce się przejrzeć tematy.
Dołączam się do prośby, czasem człowieka wraca po jakimś okresie dłuższym.

Odpowiedz
Też się do tego dołączam.
Sam bardzo często korzystam z opcji "Pokaż dzisiejsze posty" na starej stronie można było określić ilość dni wstecz.
Aktualnie tego nie ma, a przydałoby się.
Witek podziałaj, bardzo prosimy :)
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Niech i ja się przyłączę do prośby kolegów...
Odpowiedz
(25-12-2015, 11:06)drajla napisał(a): Brakuje mi tego, małego pola na dole każdej strony, w którym można było wpisać liczbę dni z których chce się przejrzeć tematy.
I ja się dołączam do prośby.
Odpowiedz
(27-12-2015, 16:21)lukihah napisał(a):
I ja się dołączam do prośby.

W górnym pasku jest zakładka "Pokaż nowe posty". Klikasz i pokazuje wszystko co zostało napisane od Twojej ostatniej wizyty.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Tak, ale to jednak nie to samo...
Jak np. znaleźć wszystkie wczorajsze?
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami. Przez jakiś miesiąc nie było mnie na forum i nie wiem co pisaliście. Pole do wpisywania ilości dni jest naprawdę przydatne.

I znowu marudzę, ale na telefonie ciężko jest korzystać z forum. Nie wszystko mi się mieści. Ciągle muszę przesuwać.

Mogłoby być też ustawienie koloru tekstu na czacie, tak jak było to wcześniej.
Przy okazji czatu, listę wszystkich osób obecnych na nim można dać w jedną kolumnę, a opcje w drugą.

Jak na razie, to tyle spostrzeżeń.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
(29-12-2015, 15:16)grzechu napisał(a): Zgadzam się z przedmówcami. Przez jakiś miesiąc nie było mnie na forum i nie wiem co pisaliście. Pole do wpisywania ilości dni jest naprawdę przydatne.

I znowu marudzę, ale na telefonie ciężko jest korzystać z forum. Nie wszystko mi się mieści. Ciągle muszę przesuwać.

Przy okazji czatu, listę wszystkich osób obecnych na nim można dać w jedną kolumnę, a opcje w drugą.

Pole o którym piszecie nie jest potrzebne ponieważ macie do wyboru dwie opcje: Pokaż dzisiejsze posty , czyli co ludzie napisali dziś, oraz Pokaż nowe posty, czyli posty napisane od ostatniego logowania.
Odpowiedz
(29-12-2015, 18:42)plecionka napisał(a): Pole o którym piszecie nie jest potrzebne ponieważ macie do wyboru dwie opcje: Pokaż dzisiejsze posty , czyli co ludzie napisali dziś, oraz Pokaż nowe posty, czyli posty napisane od ostatniego logowania.

Ale nie możesz przeczytać tematów z ubiegłych dni jeżeli już je czytałeś.

Sam spróbuj przeczytać przedwczorajsze, jeżeli dzisiaj je czytałeś.
Nie można i dlatego to pole jest bardzo potrzebne.
Odpowiedz
Z tego punktu widzenia macie rację.
Odpowiedz
Podaję tymczasowe rozwiązanie: aby wyświetlić posty - dla przykładu - z trzech dni trzeba użyć następującego linku:

http://wino.org.pl/forum/search.php?acti...ily&days=3
Odpowiedz
Rozumiem , że skoro podajesz tymczasowe rozwiązanie , myślisz nad tym jak wdrożyć sugestie z tego wątku?
Odpowiedz
(30-12-2015, 11:29)plecionka napisał(a): Rozumiem , że skoro podajesz tymczasowe rozwiązanie , myślisz nad tym jak wdrożyć sugestie z tego wątku?
Witam

Te forum jest całkowicie porąbane, i to wy nie umiecie nic znaleźć- a co dopiero ja:. W ogóle nic nie mogę znaleźć!
Nawet do kolegi na PW nic nie mogę napisać, bo pisze że mam poprawić błędy ,--ale jakie? Wytłumaczcie mi to??   :D
----------------------------
Pozdrawiam/Gliwice
Gynek63
Odpowiedz
Gynek, może nie wpisałeś adresata lub tematu wiadomości? Trzeba będzie poprawić okienko do wpisywania tematu bo ono ma taki sam kolor jak tło i można go nie zauważyć. Załączam jeszcze obrazek.

Odpowiedz
(30-12-2015, 21:43)gynek63 napisał(a):
(30-12-2015, 11:29)plecionka napisał(a): Rozumiem , że skoro podajesz tymczasowe rozwiązanie , myślisz nad tym jak wdrożyć sugestie z tego wątku?
Witam

Te forum jest całkowicie porąbane, i to wy nie umiecie nic znaleźć- a co dopiero ja:. W ogóle nic nie mogę znaleźć!
Nawet do kolegi na PW nic nie mogę napisać, bo pisze że mam poprawić błędy ,--ale jakie? Wytłumaczcie mi to??   :D
----------------------------
Pozdrawiam/Gliwice
Gynek63
Hallo: Wpisz 3 lub więcej znaków.!
I znów popraw błędy ale jakie. Nic tego nie rozumie i, przez pocztę jestem zmuszony pisać.
Możesz wysłać jednorazowo wiadomość  maksymalnie do 5 osób!
Odpowiedz
(30-12-2015, 22:27)gynek63 napisał(a): Hallo: Wpisz 3 lub więcej znaków.!

No właśnie Gynek, musisz zacząć wpisywać tam adresata wiadomości. W trakcie wpisywania w tym okienku (ale musisz wpisać co najmniej trzy pierwsze litery) zobaczysz jak nowe forum podpowie Ci do kogo chcesz napisać. Na przykład jakbyś chciał napisać do mnie to wpisujesz powoli witas, a już forum Ci podpowiada adresatów, i wybierasz tylko z listy tego do kogo chcesz napisać.
Odpowiedz
Link bardzo fajnie działa  :spoko:
Ja z niego korzystam.

(29-12-2015, 22:57)witas napisał(a): Podaję tymczasowe rozwiązanie: aby wyświetlić posty - dla przykładu - z trzech dni trzeba użyć następującego linku:

http://wino.org.pl/forum/search.php?acti...ily&days=3
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
(29-12-2015, 18:42)plecionka napisał(a):
(29-12-2015, 15:16)grzechu napisał(a): Zgadzam się z przedmówcami. Przez jakiś miesiąc nie było mnie na forum i nie wiem co pisaliście. Pole do wpisywania ilości dni jest naprawdę przydatne.

Pole o którym piszecie nie jest potrzebne ponieważ macie do wyboru dwie opcje: Pokaż dzisiejsze posty , czyli co ludzie napisali dziś, oraz Pokaż nowe posty, czyli posty napisane od ostatniego logowania.
A mi brakuje opcji pokaż nieprzeczytaną zawartość.
Odpowiedz
(09-01-2016, 16:45)_Krzysztof_ napisał(a): A mi brakuje opcji pokaż nieprzeczytaną zawartość
Zielona strzałka po lewej w "Pokaż dzisiejsze posty". Przenosi do ostatniej przeczytanej wiadomości/posta
Odpowiedz
Włąśnie przed chwilką dodałem opcje wyszukiwania postów z ostatnich X dni. Na pasku do góry jest tekst "Pokaż ostatnie posty". Kilkając na ten tekst domyślnie pokazuje posty z ostatniego dnia. Można też wpisać w okienku konkretną liczbę dni i potem kliknąć w napis "Pokaż ostatnie posty".

To jest na razie tak na szybko. Nie wiem czy sie Wam spodoba, ale powinno działać dobrze. Czy ta formatka do wpisywania liczby dni jest w ogóle intuicyjna.? Aha - jeszcze jedno - na razie opcja wyświetlania postów z X dni jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. Jak formatka będzie się podobać to ją róœnież przeniosę dla niezalogowanych (gości).

EDIT: eh, chyba coś nie do końca działa. Sprawdzę jeszcze.
Odpowiedz
Własnie patrzu i oczom nie wierzu - fajnie :)
Odpowiedz
Chyba niemożliwe stało się możliwe :).

Edit:
Mi pokazuje tylko do pierwszego dnia lutego. Nawet jak wpisuję większy przedział datowy.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
Doczekaliśmy się. Dziękujemy
Odpowiedz
(03-02-2016, 21:00)grzechu napisał(a): Mi pokazuje tylko do pierwszego dnia lutego. Nawet jak wpisuję większy przedział datowy
Już poprawiłem. Powinno teraz dobrze pokazywać.
Odpowiedz

Skocz do: