Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o sprzedawcach
W tym wątku można wyrazić opinię na temat sprzedawców oferujących swoje towary na forum.
Mam nadzieję, że zgłoszone uwagi przyczynią się do polepszenia jakości współpracy na linii użytkownik/sprzedawca.
Odpowiedz
Post takiej treści wysłałem do Wojciecha 16.09.2015 r.

" Witaj Wojciechu- tą droga zwracam się do Ciebie jako administratora Forum aby wyrazić swoje niezadowolenie z powodu usunięcia strony Mariusza \"polskiegopszczelarza\". Obecnie są trze strony Piotrka \"DoktoraMiodka\" i jedna nieaktualna strona Mariusza. Czy tak ma wyglądać dobrze rozumiana konkurencja ? W związku z taką sytuacją uważam, że uruchomiona nagonka na Mariusza była zaplanowana i miała na celu usunięcie go z Forum.

Pozdrawiam Janusz."

Tą drogą, pragnę wyrazić swoją opinię, jak i poinformować Koleżeństwo Forumowe, że nigdy nie miałem problemów z wywiązywaniem się przez Mariusza ze zobowiązań. Miód dostarczany był w terminie, dobrze zapakowany i co najważniejsze dobry jakościowo. Zawsze spokojnie i bez emocji czekałem na przesyłkę. Znając pracę w pasiece byłem wyrozumiały i cierpliwy tym bardziej, że Mariusz dostarczał miód zaraz po odbiorze i wykonywał jeszcze inne czynności - może niewątpliwie wziął na swoje barki za dużo i trochę go przeciążyło. Postawię pytanie: czy byli tacy Forumowicze, którzy nie otrzymali zamówionego miodu, a jeżeli nie otrzymali, to czy Mariusz nie zwrócił im pieniędzy? To też chciałbym wiedzieć. Jeżeli takie przypadki miały miejsce, to uważam, że decyzja moderatorów była słuszna, a jeżeli nie było, to trzeba zwrócić honor pszczelarzowi. Nie jestem adwokatem Mariusza (nigdy go nie widziałem i dzieli nas odległość kilkuset kilometrów) ale chcę poznać przyczynę.
Wyrażając swoją opinię pozostaję w przekonaniu, że Koledzy Administratorzy i Moderatorzy ponownie rozważą swoją decyzję i zajmą stosowne stanowisko.

Pozdrawiam Janusz.
W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
Temat został usunięty po dyskusji dotyczącej opóźnień w dostawie dwóch wiaderek miodu. Sam Polskiegopszczelarz stwierdził, że temat można zamknąć. Temat został również usunięty ponieważ wszystkie tranzakcie były zakończone a wszelki kontakt zerwany, mimo wielu prób nawiązania kontaktu i wyjaśnienia sprawy do końca. Konto Polskiegopszczelarza nie jest usunięte ani w żaden inny sposób ograniczone.
Tak wiec drogi JanuszJ49 jeśli chcesz ofert Polskiegopszczelarza to musisz z nim porozmawiać bo tylko On jest władny umieścić swoją ofertę i żaden Admin czy Mod nie zrobi tego za niego.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Paweł - dziękuję za informację z której wynika, że z jego strony były tylko opóźnienia i tak też przypuszczałem. No cóż, po takich uwagach i docinkach uniósł się honorem. Chyba ma uraz do naszego Forum, a szkoda. Pisząc post chodziło mi o to, iż im więcej ofert to dla nas lepiej. Zawsze można negocjować i wybierać korzystniejsze oferty. Przyjmuję bez zastrzeżeń i z pełnym szacunkiem Twoje wyjaśnienie, i serdeczne dzięki.

Pozdrawiam Janusz.
W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
Bardzo żałuję, że PolskiPszczelarz nie chce już z nami współpracować - osobiście bardzo sobie cenię jego miody. W moim przypadku nigdy nie było problemu z terminowością dostaw.
Pzdr

Hanka
Odpowiedz
Hmm
Powiem tak: Był trudny w kontaktach z klientem.
Pierwszy raz wszystko było ok, za to w następnym roku obiecał wysyłkę miodu powiedzmy w poniedziałek,
a po tygodniu czy dwóch okazywało się, że się nie udało. Trochę to niepoważne.3
Co do miodu - to bez zarzutu :)

A w czym tkwi problem aby zamówić miód u PP bez pośrednictwa forum?
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(08-02-2016, 09:47)Han_ka napisał(a): Bardzo żałuję, że PolskiPszczelarz nie chce już z nami współpracować -

Raczej, a właściwie na pewno, to my nie chcemy (SWiMP), żeby forumowicze mieli pretensje do nas przez niego.

Skocz do: