Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szerokość forum - nie mieści się na telefonach i tabletach
Spokojnie Witek działaj , wszak winiarze cierpliwi są.

Tak przy okazji dziękujemy za zaangażowanie. Wiemy ,że wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu.
Odpowiedz
Ja mam tablet i do przeglądania strony tylko jego używam i nie mam takich problemów, może dla tego że to 10-ka. :pytajnik:
Lech
Odpowiedz
Dodam jeszcze że właśnie przeglądam forum na 10 calowym netbooku i pasek przewijania też jest. Przy powiększeniu 100% forum nie mieści się na ekranie. Nie powinno dopasowywa sie do szerokości ekranu?

Odpowiedz
Szerokość forum w telefonie mam już ok
Strzałka z boku tez jest :-)
Pozdrawiam Tomek.
Odpowiedz
Która strzałka ? - ta przewijająca do góry, bo jeśli ta , to umnie jej brak na tablecie.
Lech
Odpowiedz
@witas, @tasmol :1miejsce: :1miejsce:
Sprawdzałem na tablecie i forum już pięknie się wyświetla na całym ekranie.
Odpowiedz
Teraz już jest lepiej.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
I po problemie u mnie na tel.100% poprawy,dzięki
Odpowiedz
(28-01-2016, 16:13)lech.kuba napisał(a): Która strzałka ? - ta przewijająca do góry, bo jeśli ta , to umnie jej brak na tablecie.

Tak. Ta Strzałka. 
Ale mogę edytować.
Pozdrawiam Tomek.
Odpowiedz
Super' sprawdzę jeszcze na netbooku ale na tablecie i telefonie extra :))
Odpowiedz
@witas, a czy w związku z likwidacją tych marginesów nie dałoby się jeszcze poszerzyć pola tekstowego w postach? Bo forum się poszerzyło, ale w ten sposób powstał spory margines od prawej strony w samych postach.

EDIT
Alternatywnie można by poszerzyć lewą część, a więc info o autorze postu. Tam jest teraz taka ilość informacji, że się rozwleka czasem na kilkanaście linijek tekstu (plus avatar i gwiazdki), co powoduje, że na stronie mieszczą się max. 2 posty, nawet gdyby miały 1 linijkę. Poszerzenie tego segmentu dałoby trochę więcej miejsca na "lokalizację" czy "nastrój" chociażby.
Pozdrawiam Piotr
Dolina Cybiny

Skocz do: