Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup butelek na wino i inne
#26
Mustangu , dokładnie tak jak pisze Tata.

Ja mogę dać Tobie kilka wskazówek.

1. Wybierasz ofertę, która Ciebie interesuje ( bo nie chcesz butelek np. niebieskich ) . Poznajesz cenę i warunki dostawy.
2. Na forum przedstawiasz ofertę.
3. Z forumowiczami ustalasz logistykę ( bo producent dostarczy towar we wskazane miejsce i na pewno aby cena była atrakcyjna nie będzie się bawił w rozsyłanie po Polsce po np. 100 butelek) . Dla przykładu zobacz akcję Plecionki - miód jedzie do jednego użytkownika w Warszawie a dalej ziomki dogadują się jak odebrać miodek.
4. Jesteś organizatorem akcji ( lub znajdziesz osobę chętną na jej przeprowadzenie ) więc musisz mieć gdzie przechować choćby przez dzień 1,2 lub 3 palety butelek. Potem musisz mieć czas na skompletowanie przesyłek do forumowiczów lub do punktów odbioru .
5. Ogarniasz wszystkie powyższe punkty więc zbierasz kasę i heja. I tu pojawia się problem. Jesteś nowym użytkownikiem forum i wybacz ale jak sam nie wyłożysz kasy na zakup całego zamówienia to wątpię aby ktoś był chętny na taką akcję ( obym się mylił ).

Na forum było wiele akcji ( kalendarz , koszulki, zakup butelek) ale KOMUŚ musi się chcieć bo to nie jest takie hop-siup.

Jesteś gotowy na przeprowadzenie akcji ?
#27
Akcji nie poprowadzę.
#28
I wszystko w temacie.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.Skocz do: