Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat dnia powszedniego
"Rewelacyjny przepis na wino z dzikiej róży.Część1"

"Potwierdź swój wiek
Przejdź krótką weryfikację, aby potwierdzić, że jesteś w odpowiednim wieku, by obejrzeć ten film. Więcej informacji

Użyj karty kredytowej, by błyskawicznie potwierdzić swój wiek
Nie obciążymy Cię płatnością. Wszelkie opłaty za transakcję zostaną zwrócone.
Użyj dokumentu tożsamości
Prześlij zdjęcie ważnego dokumentu tożsamości, np. prawa jazdy lub paszportu. Jego weryfikacja może potrwać do 3 dni.

Użyj dokumentu tożsamości
Prześlij zdjęcie ważnego dokumentu tożsamości, np. prawa jazdy lub paszportu. Jego weryfikacja może potrwać do 3 dni."

Popatrzyłbym, ale szkoda, bo unikam takich rejestracji.
Odpowiedz
Ja nie klikam na takie linki, kto wie jakie to ustrojstwo ma wirusy.

Odpowiedz
Wybaczcie, ale to link prosto do filmu na youtube, gdzie nie potrzeba się logować. Mnie sie normalnie otwiera, tytuł filmu to - "Rewelacyjny przepis na wino z dzikiej róży.Część1" a kanał użytkownika to "Marek K" . Drajlo, zupełnie nie wiem dlaczego jakiś wirus Ci się przeplątał. :(
Odpowiedz
@Orbital, autor filmu ustawił flagę, że film jest przeznaczony dla widzów pełnoletnich. Trzeba użyć konta googlowego aby aby obejrzeć film. Prawdopodobnie Twoja przeglądarka juz automatycznie Cię loguje na youtubie, bo kiedys na to zezwoliłeś, dlatego u Ciebie film otwiera się. Spróbuj otworzyć ten link w trybie prywatnym przeglądarki to zobaczysz, że trzeba się zalogować do Youtube.

Zdziwiłem się, że Google żąda skanu dowodu osobistego, by potwierdzić wiek. Mi sie wydawało, że takie praktyki są niedozwolone i niezgodne z prawem (pomimo tego, że kiedyś banki na umór robiły sobie ksera dowodów osobistych swoich klientów).
Odpowiedz
Bardzo możliwe. że jest tak jak piszesz. Założyłem, że macie konto na youtube i nie będzie problemów. Zatem zachęcam Was do założenia go -jest tam mnóstwo poradników, instruktaży, filmów i ciekawej muzyki. :)
Odpowiedz
A macie pewność, że nie jest to wyłudzanie danych osobowych w celach przestępczych?
Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.

Skocz do: