Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z kontem i logowaniem
Witam
Używałem na telefonie tapatalk do obsługi forum. Niestety nie działa tzn nie moge sie zalogowac przez tapatalka. Utrudnia to zycie bo czytanie na telefonie jest zdecydowanie łatwiejsze .

pozdrawiam Darek
Odpowiedz
(23-07-2021, 17:27)darrr1 napisał(a): Utrudnia to zycie bo czytanie na telefonie jest zdecydowanie łatwiejsze .

pozdrawiam Darek

Jak dla kogo. :D
Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.
Odpowiedz
@darrr1, Tapatalk został na okres prac konserwatorskich wyłączony. Właśnie przed chwila go włączyłem ponownie ale nie wiem czy on bedzie działał po wykonaniu prac konserwatorskich. Daj prosze tutaj znać czy możesz się teraz zalogować używając Tapatalka.
Odpowiedz
U mnie zaczął działać.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam, Grzegorz
Odpowiedz
(23-07-2021, 20:14)witas napisał(a): @darrr1, Tapatalk został na okres prac konserwatorskich wyłączony. Właśnie przed chwila go włączyłem ponownie ale nie wiem czy on bedzie działał po wykonaniu prac konserwatorskich. Daj prosze tutaj znać czy możesz się teraz zalogować używając Tapatalka.
Działa. Dziękuję :)
Odpowiedz
Od kilku dni pojawia mi się na każdej stronie forum komunikat
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
I nie ma znaczenia czy jestem zalogowany czy nie. Wcześniej czegoś takiego nie było. I trzeba kilka razy klikać żeby komunikat zniknął.
Odpowiedz
I jeszcze jedno nie mogę zacytować postu aby na niego odpowiedzieć.

Skocz do: