Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balon, butla 19l i 5l
Posiadam 7szt butli po wodzie mineralnej 19l. Używane, bez uszkodzeń. 
Cena 20zł za szt. Jeśli ktoś weźmie wszystkie, oczywiście można ponegocjować. 
Preferuję odbiór osobisty - Siewierz (ew. Katowice). Ale wysłać ew. też mogę.

Rozumiem, że niektórzy mają zastrzeżenia do plastiku, ale ja robiłem wino w tym i nie widzę wpływu na smak. A zasadnicza zaleta - nie da się potłuc   :chytry:
\"Nic by nie istniało, gdyby nie RUCH\" - E. Wedel
Odpowiedz
Dwie butelki 5l szklane, po winie. 
Posiadam 2szt. Cena za sztukę 10zł, za obie 15zł - taka promocja  :cool:

Odbiór raczej osobisty, boję się, że kuriera nie przeżyją w całości. Siewierz (ew. Katowice)
Odpowiedz
(17-10-2018, 13:28)vitia napisał(a): ... butli po wodzie mineralnej 19l. Używane, bez uszkodzeń. 
Cena 20zł za szt.

Sprawdź ile wynosi kaucja za taką butlę . U mnie było to 10 zł, ale ostatnio nie sprawdzałem.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Nawet nie wiem gdzie sprawdzić. Ja kupowałem po 25zł. Jeśli jest tak jak mówisz, to widocznie sporo przepłaciłem. Zawsze można ponegocjować. Gratis mogę dorzucić jakieś korki, gulgałki, drożdże... Parę lat robiłem wino, ale jakoś obecnie mam bardziej ciągoty do Piwa. To i mi to zbywa. (Poeta ?).
Odpowiedz
(21-10-2018, 18:51)vitia napisał(a): Nawet nie wiem gdzie sprawdzić.

U dostawcy takiej wody. Jak kurier jest obrotnym gościem to ma swoje nadwyżki i za przysłowiową "flaszkę" można dostać ze 3-4 sztuki.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....

Skocz do: