Czy ktoś kiedyś próbował?
Jadłem dzisiaj ten owoc w czekoladzie - fajny kwaskowy smak.
No i postanowiłem
Chyba najłatwiej byłoby kupić suszoną i z niej zrobić.
Jakieś rady?
1kg suszonych kosztuje 50 zł.
Ale kusi zrobić tak z 5kg.
Odezwę się jeszcze w temacie.
Jadłem dzisiaj ten owoc w czekoladzie - fajny kwaskowy smak.
No i postanowiłem
Chyba najłatwiej byłoby kupić suszoną i z niej zrobić.
Jakieś rady?
1kg suszonych kosztuje 50 zł.
Ale kusi zrobić tak z 5kg.
Odezwę się jeszcze w temacie.



![[Obrazek: DSC00789.jpg]](https://i.postimg.cc/fTbZLBHP/DSC00789.jpg)
![[Obrazek: DSC00788.jpg]](https://i.postimg.cc/Dn7wHccL/DSC00788.jpg)
![[Obrazek: DSC00791.jpg]](https://i.postimg.cc/0yMsGr1d/DSC00791.jpg)
