Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKIE RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2021
WIELKIE RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2021

Organizatorem spotkania są członkowie SWiMP przy szerokiej współpracy osób zrzeszonych na forum wino.org.pl

Uczestnik Zlotu bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i ryzyko.

1. Czas, termin, miejsce i koszty.

Zlot planowany jest od środy do niedzieli: 8 września do 12 września 2021 r.
Miejsce - Wysowa. Noclegi i wyżywienie w ośrodku Zacisze na koszt uczestnika.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA:

W OBECNEJ SYTUACJI PANUJĄCEJ W KRAJU, JAK POKAZAŁ NAM WRZESIEŃ 2020, TERMIN TEGO SPOTKANIA MOŻE TEŻ SIĘ ZNALEŹĆ W "SZCZYCIE SEZONU"
WIĘC MOŻE ZABRAKNĄĆ MIEJSCA W ZACISZU.
BARDZO PROSZĘ O "BŁYSKAWICZNE" ALE I PRZEMYŚLANE REZERWACJE, BO ZA TYDZIEŃ CZY DWA MOŻE JUŻ BYĆ BRAK MIEJSC.

Podczas rezerwacji starajmy się jak najbardziej zapełnić kwatery bo przy natłoku chętnych mogą odmawiać rezerwacji dla pojedynczych osób.

Ośrodek wczasów rodzinnych "ZACISZE"
38-316 Wysowa-Zdrój
tel. (018) 353 22 21
fax (018) 353 02 45
biuro@zaciszewysowa.pl
http://www.zaciszewysowa.pl

2. Kto może wziąć udział w Rykowisku.

Na zlocie mile widziani są wszyscy wytwórcy domowi trunków itp. którzy mają ochotę podzielenia się nimi ze zlotowiczami.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Czy wiadomo jaką politykę stosuje ośrodek w przypadku wspólnego terminu zlotu i lockdownu?
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Proszę dopisać mnie i moją LP.

PS. Jurek - nie będzie lockcośtam a więc znaczy spotykamy się?

Prędzej ludzie pogonią to cośtam niż będzie lockcośtam co ostatnio pokazał Sąd Najwyższy oceniając zgodność z przepisami stosowanie pewnych zbójeckich metod.
Ludzieeee! Nie lękajcie się! Ja się lękałem rok temu i do dzisaj mam u swojej LP .... chmmmmm, nie powiem.
Rosyjscy naukowcy po latach badań odkryli, że aby przenieść się w przyszłość, wystarczy poczekać
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Heniu
Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie... ?
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Jurek pytasz o niewiadome ale jestem pewien, że na pewno będzie bezpiecznie nawet dla cykorów covidowych (byłem nim rok temu czego żałuję szczerze) bo znam to z autopsji w czerwcu br. po prostu.
Rosyjscy naukowcy po latach badań odkryli, że aby przenieść się w przyszłość, wystarczy poczekać
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Chodziło mi o to czy rezerwacja przepada, czy do odbioru, czy kasa zwraca bilety.
Każdy ma prawo do własnych fobii...
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Od j.w. Winiarzy nie pobierają zaliczek jak zwykle. ;););)
PS. Fobie szanuję bo sam doświadczyłem czego się wstydzę przed samym sobą.

Odpowiedz
(08-07-2021, 19:33)tata1959 napisał(a): ... Nie lękajcie się! Ja się lękałem rok temu i do dzisaj mam u swojej LP .... chmmmmm, nie powiem.

(08-07-2021, 20:30)tata1959 napisał(a): .... będzie bezpiecznie nawet dla cykorów covidowych (byłem nim rok temu czego żałuję szczerze) ....

(08-07-2021, 22:04)tata1959 napisał(a): PS. Fobie szanuję bo sam doświadczyłem czego się wstydzę przed samym sobą.

Trzykrotne publiczne pokajanie się wystarczy :) Heniu już Ci wszyscy wybaczyli te ubiegłoroczne błędy ;)

Oczywiście dopisuję się do listy zlotowej.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(08-07-2021, 20:40)alskarus napisał(a): Chodziło mi o to czy rezerwacja przepada, czy do odbioru, czy kasa zwraca bilety.
Każdy ma prawo do własnych fobii...
Tak jak Heniu pisał, na hasło "Winiarze" zaliczki nie są pobierane.
Pozdrawiam
----Erikos----

Skocz do: