Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKIE RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2022
Jeszcze ja ?Gosia i Adam
Odpowiedz
Gdyby ktoś zechciał zapoznać się bliżej z sadzonkami staropolskiej odmiany wiśni, która nie wymaga żadnej pielęgnacji zaś rodzi systematycznie a liście traci dopiero późną jesienią to od teraz tydzień ma na zgłoszenie na PW zaś zadoniczkowane sadzonki przywiozę na Wysową.
PS. Owoce pozostawione na drzewie do dzisiaj mają się dobrze
Bycie starszym ma swoje wady jak i zalety. Z bliska nie widzisz liter ale idiotów poznajesz z daleka.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(05-08-2022, 18:14)tata1959 napisał(a): .....zaś zadoniczkowane sadzonki przywiozę na Wysową.

ciąg dalszy wypowiedzi ....
"A żeby udowodnić że wiśnie są zacne i dają wybitne nalewki , wina i miody to przywiozę do degustacji próbki w ilości po 3 llitrowe butelki każdego z trunków."

Zapomniał dopisać bo ma początki sklerozy więc uzupełniam za Henia :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(05-08-2022, 18:14)tata1959 napisał(a): Gdyby ktoś zechciał zapoznać się bliżej z sadzonkami staropolskiej odmiany wiśni, która nie wymaga żadnej pielęgnacji zaś rodzi systematycznie a liście traci dopiero późną jesienią to od teraz tydzień ma na zgłoszenie  na PW zaś zadoniczkowane sadzonki przywiozę na Wysową.

Przygarnę sztukę.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Biorę nawet ze 2 sztuki
Odpowiedz
To ja też poproszę o jedną wiśnię.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Spoko. Wystarczy dla wszyściutkich. Dawajcie dalej jadę po doniczki
Bycie starszym ma swoje wady jak i zalety. Z bliska nie widzisz liter ale idiotów poznajesz z daleka.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Trzy sztuki. Co prawda za mojego żywota twojego jezus mogą nie osiągnąć solidnego owocowania, ale już mam spadkowiczów... SPADKOBIERCÓW ! czynnych (kolej-ny, -ne, -na w drodze). Znaczy - trzy sztuki uprzejmie poproszę.
Odpowiedz
(06-08-2022, 10:25)TEQUILA napisał(a):
(05-08-2022, 18:14)tata1959 napisał(a): .....zaś zadoniczkowane sadzonki przywiozę na Wysową.

ciąg dalszy wypowiedzi ....
"...przywiozę do degustacji próbki w ilości po 3 llitrowe butelki NA ŁEBKA ZAMAWIAJĄCEGO każdego z trunków." Bardzo bravissimo !
Odpowiedz
Aha. Będę i ja plus jeden plus kocioł. Plus Sławek.
Odpowiedz
Jakoś tak gen-teqłuillowo odpowiem czyli się wymigam - nalewka, która parę lat temu zdobyła MP była akurat z TYCH wiśni i każdy, a szczególnie Jury, mógł popróbować

Odpowiedz
To ja też poproszę 2 sztuki
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Heniu jak jeszcze masz sadzonki na zbyciu chętnie przygarnę ze 2 ?☺️
Odpowiedz
(05-08-2022, 18:14)tata1959 napisał(a): Gdyby ktoś zechciał zapoznać się bliżej z sadzonkami staropolskiej odmiany wiśni, która nie wymaga żadnej pielęgnacji zaś rodzi systematycznie a liście traci dopiero późną jesienią to od teraz tydzień ma na zgłoszenie  na PW zaś zadoniczkowane sadzonki przywiozę na Wysową.

Z chęcią przygarnę 1 sadzonkę ?

Skocz do: