Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potyczki Młyńskie - GOSTOMIA 2022
Kilka kamperów już tam widziałem.
Odpowiedz
(15-05-2022, 07:09)krzysmoc napisał(a): Krzysmoc + LP . Zastanawiam się nad przyjazdem kamperem. I tu pytanie czy przy miejscu spotkania znajdzie się miejsce do postawienia kampera ? i czy jest jakakolwiek szansa na przyłączenie do prądu (oczywiście pokrywam koszty).

I miejsce i prąd się znajdą  :)
Pozdrawiam,
Piotr
Winnica "Młyn Gostomia"
Odpowiedz
Czołem nasi młyńscy Goście!
Sporo czasu upłynęło od ostatniego spotkania, tęskniliśmy. Mamy nadzieję, że uda się choć trochę nadrobić powstałe zaległości :)
Czas z Wami spędzany zostawia w naszej pamięci ślady, do których z wielką przyjemnością powracamy.
Czekamy na Was z niecierpliwością,
Alina i Piotrek
Pozdrawiam,
Piotr
Winnica "Młyn Gostomia"
Odpowiedz
Ja też już tęsknię za gospodarzami i wszystkimi zlotowiczami
Odpowiedz
Krzysiu wpisałem Was na listę.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Niestety z powodów osobistych nie będę na zlocie. Szkoda...
Krzysztof

Stacja meteo na Winnicy Świętne
Po zbanowaniu proszę koniecznie o wyrejestrowanie mnie z forum. 
Odpowiedz
Zazdroszczę Wam spotkania, niestety my nie damy rady w tym roku przyjechać.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Ja o kulach,  ale nie odpuszczę.  Jak 7 lat temu będę po operacji kolana więc rezerwuję podłogę na piętrze gdzie jemy ?
Odpowiedz
(22-05-2022, 21:05)KasiaZ napisał(a): Ja o kulach,  ale nie odpuszczę.  Jak 7 lat temu będę po operacji kolana więc rezerwuję podłogę na piętrze gdzie jemy ?

Pełen podziw i szacun.
Miałem ambitny plan na dzień-dwa wpaść z LP do Gostomii ale popsułem sobie nogę i właśnie te kule stały się przeszkodą. Szkoda.
Wszystkim co się zlotą udanego pobytu życzymy i do spotkania w W.
Bycie starszym ma swoje wady jak i zalety. Z bliska nie widzisz liter ale idiotów poznajesz z daleka.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Niestety nas też nie będzie, proszę o wykreślenie mnie i Marysi z listy.
Wszystkim życzymy miłych potyczek młyńskich.
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
(25-05-2022, 04:49)Castleman napisał(a): Niestety nas też nie będzie, proszę o wykreślenie mnie i Marysi z listy.
Wszystkim życzymy miłych potyczek młyńskich.

Macie krechę. Wielkopolskę zwiedzacie a do Gostomii nie zawitacie
Odpowiedz
U mnie też mała zmiana. Operacja z wczoraj  przeniesiona na 1/06. Jestem optymistką i nie odpuszczam musimy być. Jeszcze Gostomii żadnej nie opuściłam  :pijemy:
Odpowiedz
Niestety wykruszyło nam się kilka osób z towarzystwa i impreza będzie bardziej kameralna.
W związku z tym prawdopodobnie we czwartek zamiast cateringu zrobimy coś we własnym zakresie.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Hej,
My też się czailiśmy na Zlot i się nie udało - poważne zobowiązania rodzinne, niestety :-(
Coś ostatnio wszyscy sobie upatrzyli ten termin bożocielny - oprócz Zlotu mamy 3 konkurencyjne imprezy w tym terminie.
Wypijcie za nas.
Może uda się zlot w Wysowej? Wtedy już nie odpuszczę. Bardzo tęsknię za Wami wszystkimi...
Odpowiedz
Udało się ogarnąć większość spraw i Catering będzie we czwartek na godzinę 15, pozostałe dni prawdopodobnie na 13.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Miło było Was wszystkich ponownie spotkać. Super ekipa
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas i prawdziwie rodzinną atmosferę.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Było epicko jak zawsze :) Dziękuję za wspólny czas i do zobaczenia jak najszybciej :)
Odpowiedz
My również dziękujemy za wspólny czas. Żaby trochę zawiodły (chyba, że weekend wcześniej był zlot miłośników kuchni francuskiej / indochińskiej). Melduję uprzejmie, że żurek został ostatecznie zniszczony w dniu dzisiejszym. Miał krzepę, skubaniec!
Odpowiedz
Też dziękujemy Wszystkim. 
Do poniedziałku wieczorem był jeszcze zapieprz przy truskawkach ( po cholerę ja tyle tego zamówiłem ?  :glupek: Ale przy okazji znalazłem balonik z 7 litrami  czarnej porzeczki na śmietanie   :fajka:
Krzysiek
Odpowiedz
I ja pięknie dziękuję; gospodarzom, zlotowiczom, tym co to ogarnęli organizacyjnie, a młodej gosposi za super granie na gitarze :). A co do "jak najszybszego zobaczenia" Bartek, to Wysowa za 2,5 miesiąca :), Ja będę na pewno, mam dług do spłacenia u Kasi i też mam obiecane że to będzie właśnie w Wysowej 2022. A może by tak Alinka z Piotrem i Jancią nawiedzili nas w Wysowej ?
Odpowiedz
Szczególne pozdrowienia dla Maćka :)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Piotruś kontakty erotyczne z nieboszczykiem są poważnym odchyłem od przyjętych norm .

:diabelek:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Muszę tu bronić dobrego imienia obu, Maciek w tym momencie jeszcze dychał a i potem Kasia nie doprowadziła do jego dekapitacji. Rozeszło się po kościach.
I my dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę w rewelacyjnym towarzystwie.
Mam taką tylko radę na przyszłość gilowego sobie zmięcie bo trochę przesadził z ogniem.
Do zobaczenia .
Odpowiedz
(27-06-2022, 10:36)TEQUILA napisał(a): Piotruś kontakty erotyczne z nieboszczykiem są poważnym odchyłem od przyjętych norm .

:diabelek:

tak jak Rafcio pisał, Maciek jeszcze dychał tylko uśpiony był kołysanką "aaa, kotki dwa". w wykonaniu "ich troje", co widać na załączonych zdjęciach :)

Skocz do: