Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miód "MISTRZOWSKI"
Jaki najlepiej miodzik teraz nastawić, aby go z przyjemnością skonsumować w 2012 roku?
A może ktoś skonstruuje oryginalny przepis? Może posmak skóry (piłka), albo trawy:hahaha: (murawa stadionowa), a może zapach koszulki piłkorza po meczu z dogrywką?
Odpowiedz
Jeśli miód ten ma mieć alegoryczne odniesienia do organizacji mistrzostw w Polsce - to powinien to być "Trujniak" - z dodatkiem figi z makiem ;)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez DarekRz
"Trujniak" - z dodatkiem figi z makiem ;)

Do tego jeszcze:
Corhydron + Pavulon = lepsza klarowność ;)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Nightmarek
Cytat:Wysłane przez DarekRz

"Trujniak" - z dodatkiem figi z makiem ;)

Do tego jeszcze:
Corhydron + Pavulon = lepsza klarowność ;)

No i szczypta wstydu za "wysoki poziom" hoteli, dróg, stadionów i pseudokibiców.
Odpowiedz
Też, mam wątpliwości, ale Panowie, więcej optymizmu.
Odpowiedz
Optymizm to taki że nagle znalazły się im pieniądze wybudowanie tylu rzeczy w przeciągu 5 lat ????? drogi hotele lotniska ? no i stadion? Na 1,5mln ludzi? moim zdaniem to będzie porażka znając Polskę to i 20 było by za mało to mi przypomina plany pięcioletnie chyba każdy wie co z tego wyszło no ale cóż historia lubi się powtarzać :niewiem:
Odpowiedz
Polak jak chce to potrafi , historia nie jeden raz to pokazała .
Bądźmy optymistami . Jak się ma nie udać jak sie uda :big:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez TEQUILA
... Jak się ma nie udać jak sie uda :big:

Tak, a za chwile będzie likwidacja szpitali, urzędów, klinik, obniżenie rent, emerytur, likwidacja zapomóg, zwiększenie podatków i rozpoczęcie bardzo bliskiej współpracy z ojcem dyrektorem w celu zbierania dodatkowych funduszy...
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez winorobek
Cytat:Wysłane przez TEQUILA
... Jak się ma nie udać jak sie uda :big:

Tak, a za chwile będzie likwidacja szpitali, urzędów, klinik, obniżenie rent, emerytur, likwidacja zapomóg, zwiększenie podatków i rozpoczęcie bardzo bliskiej współpracy z ojcem dyrektorem w celu zbierania dodatkowych funduszy...

zapomniałeś o akcyzie na alkohol i paliwo to normalne że pierwsze to pójdzie w ruch polak potrafi ale jakim kosztem???
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Wikingus
Optymizm to taki że nagle znalazły się im pieniądze wybudowanie tylu rzeczy w przeciągu 5 lat ????? drogi hotele lotniska ? no i stadion? Na 1,5mln ludzi? moim zdaniem to będzie porażka znając Polskę to i 20 było by za mało to mi przypomina plany pięcioletnie chyba każdy wie co z tego wyszło no ale cóż historia lubi się powtarzać :niewiem:
Do tego trzeba dodać, że nie będzie komu budować- spróbjcie znaleźć pracowników budowlanych- a na takie inwestycje?! Obciach będzie na 100%- mogę się założyć o butelkę mojego najlepszego miodku.:slinka:
Odpowiedz
Panowie litości!
Czyżby forum też było opanowane przez naszą narodową tendencję do narzekania:niewiem:
Bądźmy optymistami, jak dla mnie(wracając do tematu) to mógłby być np. dwójniak gronowy, nigdy takiego nie piłem, ani tym bardziej nie robiłem, ale myślę, że byłby sympatyczny:slinka:
Odpowiedz
Witam.
Szpitali zamknąć nie można. Kto będzie składał "kibiców"?
Pozdrawiam, wisienka.
Odpowiedz
wracając do tematu to można by nawet nastawić półtorka albo "Jedynaka" i tak z 50 Lat leżakowania :)
Odpowiedz
Ja jeszcze tego lata nastawiam agrestniaka;
miód - ... na serce (radujące się)
agrest - kwas drobnych trudności i porażek,
pięć lat wyczekiwania i ...
Zastanawiam się tylko czy nie dodać jakiegoś ukraińskiego składnika, co mogłoby to być?
Odpowiedz
ukraiński składnik ??? dodaj podczas fermentacji drożdże (gdrzybki) po czarnobylu i bedzie wszystko ok :lol:
Odpowiedz
Jak wiadomo, historia jeszcze nigdy nikogo niczego nie nauczyła :lol:

Skocz do: