Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukaj...???
Mam pewne wątpliwości co skuteczności funkcji Szukaj z której korzystamy codziennie. Jak wrzuciłem hasło "konkurs" otrzymałem inny zestaw wątków, niż ten który przez przypadek udało mi znaleźć się ukryty pod poniższym linkiem: konkursy. Czy może mi ktoś wyjaśnić na czym polega ten fenomen?

Temat wydaje mi się niezwykle istotny, ze względu na sporą liczbę nowych użytkowników, którzy próbują odnaleźć odpowiedni wątek i koniec końców wklejają swoje pytanie gdziekolwiek, co doprowadza do gorączki zaawansowanych użytkowników.
Odpowiedz
Też uważam, że wyszukiwarka działa marnie... Próbuj przez google, skuteczniejsze.
Odpowiedz
Wyszukiwarka wyszukuje wszystkie słowa zawierające zadany ciąg znaków.
W tym przypadku będą to posty zawierające takie słowa jak: konkurs czy konkursy (logiczne, nieprawdaż) ale też np pozakonkursowy...

Zawsze można zagooglać ograniczając zakres poszukiwań do site:wino.org.pl/forum/

Krzysztof
Odpowiedz
A czy ktos z Administratorow moglby wprowadzic taka zmiane w wyszukiwarce google obecnej na forum aby wlasnie miala dodatkowo "site:wino.org.pl/forum/"
Odpowiedz
Właśnie przetestowałem googla wrzucając :"konkurs site: wino.org.p/forum/" i porównałem z tym co kryje się pod linkiem Muszę przyznać, że nie jestem zachwycony, dlatego w dalszym ciągu jestem zwolennikiem dopracowania funkcji " szukaj".
Odpowiedz
Może na początek by dodać w wyszukiwarce pole wyboru kierujące do wyszukiwania w tytułach lub w treści, domyślnie ustawione na tytuły. Przy dbałości modów o właściwe tytułowanie wątków sprawa była by załatwiona prosto i szybko.
Odpowiedz
Kto zajmuje się forum od strony technicznej ? Myślę, że te parę uwag należy wrzucić na PW do tej osoby... Mogę to zrobić, tylko do kogo to wysłać?
Odpowiedz
greg_x
Odpowiedz
Dalej jest problem z funkcją -szukaj.

Czy mógłby ktoś usprawnić jej działanie?

Skocz do: