Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winogrona.org - problemy techniczne?
Janik, a Ty się dobrze czujesz?
Wyluzuj trochę. To prywatna własność Grześka i może swoje forum w każdej chwili jak mu się spodoba wyłączyć.
I nic Ci do tego. Ciesz się, że możesz tam pisać i czytać za darmo.
Odpowiedz
:glowa_w_mur:
Quidquid agis prudenter agas et respice finem.
Burčiak čisti krv, ale špini nohavice.
Odpowiedz
U mnie od wczoraj coś nie działa? Niech ktoś potwierdzi czy też tak ma?
Odpowiedz
Potwierdzam.
Odpowiedz
(18-12-2016, 22:22)zajaczek83 napisał(a): Potwierdzam.
Dzięki Przemek
Odpowiedz
Piotrze moje walenie głową w mur mówi samo za siebie.
Ale w tej chwili zaczęło działać.
Odpowiedz
U mnie zaczęło działać. Dziękuję ludziom, którym bezinteresownie, ciągle chce się nadal dbać o nasze forum.
Odpowiedz
Krzysiek ja myślałem że tak walisz po przeczytaniu posta Janika haha.
Piotrze jeden z kolegów zaproponował swoją pomoc ,wie w czym tkwi problem i jak go rozwiązać,ale problemem jest lże jest nowym użytkownikiem nie godnym zaufania.
A co do bazarku sadzonkowego kilis ma trochę racji co roku nowe wątki tych samych osób jak nie sztobry to sadzonki ,albo coś jeszcze i robią się po trzy watki co roku,jakby nie można było poprzedniego edytować. Dobrze jeszcze że niema osobych wątków do każdej odmiany.
Odpowiedz
Witam
Od wczoraj awaria - przynajmniej u mnie nie dziala forum.
A jak u Was?
Wiadomo kiedy usuną awarię?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
U mnie niestety także.
Pozdrawiam, Grzegorz
Odpowiedz
U mnie też nie działa od wczoraj.
Odpowiedz
Mam prośbę. Jeśli któryś z kolegów na tym forum jest jednocześnie zarejestrowany na forum Winogrona.org, to będę wdzięczny za interwencję u Administratora lub któregoś z moderatorów.
Próbuję się zarejestrować od połowy listopada. Próbowałem już dwa razy z różnych adresów mailowych i nic. Cały proces przebiega normalnie, ale nie otrzymuję maila aktywującego. To powoduje, że przy próbie logowania mój login jest już w systemie, ale nieaktywny. Dwóch użytkowników, których numery telefonów znalazłem w postach już podobno wysłało informację do Administratora, ale reakcji jak nie było tak nie ma. Podawałem swój numer telefonu i mail, gdyby potrzebny był kontakt bezpośredni i nic. Można odnieść wrażenie, że Admin jest wirtualny. Przy próbie logowania pojawia się komunikat, że w razie kłopotów z logowaniem kontaktować się z Administratorem a nie ma żadnej możliwości kontaktu nie będąc zalogowanym. Mało śmieszne, gdy ktoś rzeczywiście ma z tym problem.
Główny powód dla którego chcę się tam zarejestrować to możliwość kontaktu z użytkownikami filtrów z pompą. Pojawił się tam wątek w tym temacie, ale ja nie mogę o nic zapytać. Na naszym forum założyłem taki wątek z prośbą o pomoc ale jak widać nikt, z aktywnych użytkowników nikt nie korzysta z takich urządzeń i nie ma odzewu.
Próbowałem już dwa razy z różnych adresów mailowych i nic
Odpowiedz
http://www.winogrona.org/forum/uwagi/co-...ml#p225781
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Dziadek2 Dziękuję za interwencję. Ciekawe, czy to coś pomoże. Na razie nic się nie zmieniło, maili aktywacyjnych nie można wygenerować. Przesyłam na PW moje dokładne namiary, gdyby jednak Administrator skontaktował się z Tobą w mojej sprawie.
Odpowiedz
Niestety strona forum winogrona.org padła. Nie wiem czy to z powodu huraganu czy jest inna przyczyna. Miejmy nadzieję, że w miarę szybko zostanie to naprawione.
Odpowiedz
Kurde o godz. 13.00 ,zarejestrowałem się i logowałem ,szkoda wielka szkoda
Mądrzy winiarze, jak jeden mąż zalecają przy wyrobie wina cierpliwość. Ale jak zachować cierpliwość, gdy po całej, wielkiej pracy, jaką się wykonało przy winie, trzeba jeszcze czekać na jego sklarowanie i dojrzewanie.
Odpowiedz
Spokojnie to już nie pierwsze takie zdarzenie. Problem zawsze udawało się rozwiązać.

Działa !!! :jupi: 
Wyjątkowo szybko naprawiono.
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość dziś serwer już działa :jupi:
Mądrzy winiarze, jak jeden mąż zalecają przy wyrobie wina cierpliwość. Ale jak zachować cierpliwość, gdy po całej, wielkiej pracy, jaką się wykonało przy winie, trzeba jeszcze czekać na jego sklarowanie i dojrzewanie.
Odpowiedz
(19-02-2022, 14:33)vanKlomp napisał(a): Niestety strona forum winogrona.org padła. Nie wiem czy to z powodu huraganu czy jest inna przyczyna.  Miejmy nadzieję, że w miarę szybko zostanie to naprawione.

Miałem dziś problem z działaniem forum. Wie ktoś może o co chodzi było:
#500 Sever
Więc chyba coś z serwerami się dzieje czy mi się wydaje?
Odpowiedz
Nie zauważyłem. Może było coś chwilowe. Teraz działa bez zarzutu.

Skocz do: